Stěhování obchodu

Stěhování obchodu

Informace k novému obchodu a stěhování

Vážení zákazníci,

jak jste možná již postřehli v našich reklamách a na Facebooku, v těchto dnech finišujeme přípravy nového obchodu, který bude jen pár desítek metrů od současného obchodu na adrese Jetřichova 2463, Hostivice.

Nový obchod vám přinese 3x větší prodejní plochu, rozšířenou expozici dětského nábytku, ještě více vystavených kočárků, dětský hrací koutek, ojedinělou expozici německého výrobce kojeneckých potřeb NUK, automobil ke zkoušení autosedaček a kočárků do auta, a mnoho jiného..

Stěhování proběhne ve dnech 19. a 20.3.2012. Po tyto dva dny bude náš obchod ZCELA UZAVŘEN a v novém pro vás otevřeme ve středu 21.3.2012.

Do neděle do 19.30h fungujeme úplně bez omezení, obchod je plně zásobený, bez známek paniky :-) Rádi vás přivítáme ještě ve "starém dobrém", ač již malém, Malvíku v Dlouhé ulici, přijďte se s ním rozloučit. K nákupu nad 5.000,- Kč dostanete poukaz v hodnotě 500,- Kč do nového obchodu*.

V neděli v 19.30h, až opustí prodejnu poslední zákazník, nastoupí první noční směna, ve 20h přijede kamion, a začneme balit a nakládat zboží, regály, techniku, dobrou náladu a očekávání, a vozit postupně o dvě ulice vedle do úplně nové krásné a obrovské prodejny. Za tři noci a dva dny tak přeneseme celého Malvíka do nových prostor, kde už nyní pilně připravujeme vše nové.

Novinky které na vás k otevření budou čekat:

  • nová kolekce Teutonia 2012
  • nový Joolz limitovaná edice Expedition
  • nová kolekce Jane 2012
  • nová kolekce X-lander 2012 včetně očekávaného modelu X-move
  • nová kolekce Casualplay 2012
  • dvě nové barvy kočárku Mima
  • nová kolekce Nuna Pepp 2012

A co bude se "starým" obchodem? O záměrech s ním jsme již v dřívějším článku informovali, a doposud se nápad setkal s velkým pozitivním ohlasem. Kdo nečetl, článek je k dispozici zde

Těšíme se na vás, ať ve starém či novém :-)

Tým Malvík se svým novým členem, kterého jste si na Facebooku sami zvolili

*neplatí pro vyzvedávky objednávek a e-shopu