Malvík Bazar & Outlet

Malvík Bazar & Outlet

Představujeme zcela novou službu!

Vážení zákazníci,

jak jste již nejspíše zaznamenali, v polovině března přemístí Malvík svou kamennou prodejnu do větších prostor a sjednotí s prodejnou i sklad, to vše na adrese Jetřichova 2463, vzdálené od původní prodejny jen cca 300m.

Externí sklad v Jenči bude zcela zrušen. Sjednocení se skladem přinese ještě rychlejší expedici a neomezené možnosti v okamžitém prodeji jakýchkoli skladových zásob.


 

A napadá vás otázka, co bude se "starým" obchodem? :-)

Od 21.3.2012 pro vás bude na původní adrese otevřen největší kamenný bazar & outlet svého druhu, kde si budete moci vybrat a nakoupit ze stejného sortimentu věci použité za zlomkové ceny. S tím je samozřejmě spojena i možnost k nám věci do bazaru odevzdat. V blízké době vám nabídneme i online verzi bazaru, kde budete moci vidět jednak nabídku našeho kamenného bazaru, ale bude sloužit i jako inzertní prostor pro nabídky/poptávky přímo mezi vámi maminkami.

S otevřením bazaru bude Malvík nově nabízet:

  • prodej použitého zboží
  • výkup použitého zboží
  • příjem použitého zboží do komise
  • protiúčet při současném zakoupení nového zboží v prodejně
  • službu "GARANCE ZPĚTNÉHO ODKUPU" při koupi nového zboží


Co je to "GARANCE ZPĚTNÉHO ODKUPU"?

Služba, kterou můžete a nemusíte využít při koupi nového zboží.

Přináší vám bezstarostnou údržbu vaší domácnosti od nepotřebných předmětů, které můžete ihned bez čekání proměnit za hotovost nebo jiné věci potřebné, za jasně daných podmínek bez licitování a se 100% jistotou výkupu.

Zákazník, který si službu pořídí, bude mít garantován výkup do bazaru kdykoli, za podmínek, které jsou zvýhodněné oproti ostatním výkupům. Tato služba je zpoplatněna cenou odpovídající 10% hodnoty zboží, kterého se garance týká, a může se využít na jakékoli zboží vyjma oblečení.

Příklad:
zakoupení kočárku za 10.000,- Kč
zakoupení garance 1.000,- Kč
jistota výkupu za 5.500,- Kč (55% původní ceny), kdykoli ihned na ruku*

pro srovnání uvádíme podmínky výkupu bez zakoupené garance..

  • Zákazníci bez zakoupené garance, u zboží zakoupeného v Malvíku, samozřejmě také mohou po dosloužení předmětu využít služeb bazaru, za stanovených podmínek. 
Příklad:
zakoupení kočárku za 10.000,- Kč
jistota výkupu za 4.000,- Kč (40% původní ceny), termín a výplata po předchozí domluvě na e-mailu bazar@malvik.cz*

  • Zboží zakoupené jinde než v Malvíku budeme též vykupovat, ale v případě přeplnění bazaru stejnými nebo podobnými předměty může být výkup odmítnut.
Příklad:
cena výkupu dle individuálního posouzení, cca 30% běžné pořizovací ceny vykupovaného zboží
termín a výplata po předchozí domluvě na e-mailu bazar@malvik.cz*

* podmínkou výkupu je 100% funkční zboží, kompletní a čisté, s původní účtenkou. Nevykupujeme žádný textil. Garance 55% a 40% platí pro zboží vykoupené do 30 měsíců od zakoupení (data na účtence). U staršího zboží je výkup po dohodě.


Termíny spuštění služby

  • Zahájení výkupu 2.4.2012
  • Zahájení příjmu zboží do komise 2.4.2012
  • Zahájení prodeje služby "GARANCE ZPĚTNÉHO ODKUPU" 21.3.2012