i-Size pro děti od 61 cm do 105 cm


Dětské autosedačky i-Size 61 - 105cm (cca do 4 let) zvyšují bezpečnost vašeho dítěte při cestování. I-Size je evropské nařízení bezpečnosti autosedaček, které se např. řídí tím, že autosedačku spíše vybíráte podle výšky dítěte, než podle jeho hmotnosti. Děti do 15 měsíců musí cestovat v autosedačce, které jsou upevněné proti směru jízdy. Je zde nutné používat systém ISOFIX, který usnadňuje správné namontování sedačky. Všechny i-Size autosedačky také lépe chrání krk a hlavu dítěte.

Autosedačky z kategorize iSize 61-105 cm budou Vaší v pořadí druhou autosedačkou (a jsou tedy hrubým ekvivalentem známější kategorie 9-18 kg). Navazují na autosedačky 0-76 cm (resp. ekvivalent kategorie 0-13 kg) a dále pokračují do kategorií 76-150 cm (resp. ekvivalent kategorie 9-36 kg) nebo 100-150 cm (resp. ekvivalent kategorie 15-36 kg).

Nevíte-li si rady, navštivte jednu z našich prodejen, kde Vám rádi poradíme a pomůžeme. Jsme opravdovými odborníky, kteří svou práci dělají rádi. Můžete si také vyzkoušet autosedačku přímo do Vašeho auta.

Jak jí ale správně vybrat? Dočtete se v našem průvodci Jak vybrat dětskou autosedačku.

Počet produktů na řádek: Řazení dle:   Doporučené Nejlevnější Nejdražší Nejnovější

| 1|
Nalezeno 0 produktů.

Gratulujeme, našli jste prázdnou kategorii. Za odměnu vám sdělíme tajný slevový kód - "nikdenic".