ZOPA Hluboká korba Move XL 3

Hluboká korba Move XL 3 je navržena s ohledem na nejvyšší komfort i pohodlí miminka od jeho narození a poskytuje mu bezpečné, útulné prostředí, ve kterém může nerušeně… Zobrazit více

Zopa
Vyberte variantu
  • Zobrazit další varianty
Produkt má více variant.
Internetová cena: 5 500 Kč

Nákupem získáte 27 bodů do věrnostního programu.

1 týden
Kód: P1369535
Doprava: zdarma / info o dopravě

Popis produktu


Hluboká korba Move XL 3 je navržena s ohledem na nejvyšší komfort i pohodlí miminka od jeho narození a poskytuje mu bezpečné, útulné prostředí, ve kterém může nerušeně odpočívat. Proměňte váš zážitek z cestování s malým miminkem v oázu klidu.

Elegantní design, který jde s vámi
Minimalistická elegance korby Move XL 3 vás okouzlí už na první pohled. S promyšlenými detaily jako je prodloužitelná stříška s integrovaná sluneční clona, poskytuje korba nejen ochranu před sluncem, ale i estetický zážitek a radost z každé procházky. Vaše miminko bude vždy v bezpečí a stylově chráněné.

Maximální komfort ve všech podmínkách
Nezáleží na počasí, korba Move XL 3 je připravena na všechno. Odvětrání na přední a zadní straně korby a také na stříšce zajišťuje optimální proudění vzduchu, ať už jsou letní vedra nebo chladné zímní počasí. 
 
Během letních měsíců
Větrací okénka na přední i zadní straně zajišťují příjemné klima uvnitř korby. Sluneční clona, která se díky zipu stane součástí stříšky, chrání děťátko před ostrým sluncem. Tyto vlastnosti oceníte zejména v horkých dnech.

Pro chladné dny
Korba je vybavena prodloužitelnou stříškou a protivětrnou clonou, která chrání vaše dítě před větrem a mrazem.

Chytrá manipulace bez námahy
Díky inteligentním paměťovým tlačítkům je manipulace s korbou Move XL 3 snadná a intuitivní. Stačí zmáčknout a korba se odpojí z podvozku bez námahy. Pohodlná rukojeť na stříšce usnadňuje přenášení, takže můžete snadno přejít z procházky do auta nebo domů. Navíc je korba vybavena malými nožkami na spodní straně, takže nemusíte mít strach, že se poničí nebo ušpiní, pokud jí odložíte na zem.

Praktické doplňky pro každý den
Move XL 3 korba obsahuje vše, co potřebujete pro pohodlné a stylové cestování. Včetně sluneční clony a nánožníku, které jsou součástí. Adaptéry pro uchycení korby na všechny generace kočárku Move zajišťují zvýšenou polohu korby, a tak ulehčí vašim zádům při sklánění se k miminku. Vnitřní pratelné potahy a extra prostorný interiér korby poskytují vašemu dítěti ten nejvyšší komfort, zatímco vy si můžete užívat bezstarostné procházky.


• Nosnost 9 kg
• Výškově nastavitelná stříška
• Extra prostorná
• Prodloužitelná stříška s větráním
• Větrací okénko na přední straně korby
• Větrací okénko na zadní straně korby
• Inteligentní paměťová tlačítka
• Pratelné vnitřní potahy
• Sluneční clona součástí
• Nánožník v ceně

Výrobce Zopa