Respisense mobilní monitor dechu + náhradní baterie

Internetová cena: 2 349 Kč
1 týden ks
Garance zpětného odkupu zboží
až 35% ceny do 30 měsíců od nákupu Více info se dozvíte zde >
Výrobce: Respisense Doprava: zdarma / info o dopravě
Splátky: Essox - podmínky Platba: info o způsobech platby
Přidejte si nás na Facebook a mějte
přehled o novinkách a výhodách

Tento produkt je dostupný také v následujících variantách

Medvídek zdarma

Doprava zdarma U každé objednávky nad 350 Kč za Vás dopravu platíme my.

Vždy něco navíc Ke každé objednávce nad 3 000 Kč Vám přibalíme 1ks látkových plen s potiskem.

Monitor dechu je zařízení, které je užitečným pomocníkem rodičů při péči o novorozence.


Monitor dechu

Monitor dechu je zařízení pro hlídání dechu novorozenců a používá se jako prevence proti syndromu náhlého úmrtí novorozenců, označovaného jako SIDS.Tato zařízení jsou nejčastěji vyráběny jako podložky, což značně omezuje jejich praktické využití a jejich používání sebou nese řadu nevýhod.Vzhledem k těmto skutečnostem byl vyvinut výrobek, který se vyznačuje velkou mobilitou a bezpečností s označením Respisense.Respisense je spolehlivé zařízení použitelné kdekoliv miminko spí. Je vhodný i ve společné posteli se spícími dvojčátky, kdy se matka při nočním kojení nemusí obávat o druhé z dvojčátek, které spí.Rozlišuje rytmické dýchání a obvyklý pohyb, když nezaregistruje ani jedno, tak s malými vibracemi zkouší znova nabudit dýchání. Když dýchání ani do 5ti vteřin nezačne, tak se zapne světelná a zvuková signalizace.Bezpečnostní systém dovoluje velmi jednoduchou a bezpečnou kontrolu.
Respisense je bezpečný a přenosný monitor dechu.
Zabudovaný stimulátor umožňuje rodičům, aby si v klidu mohli užívat svobodného pohybu, když miminko v bezpečí spí.

Respisense je na světě první přenosné a bezpečné zařízení na monitorování dechu,které kontroluje a zároveň i aktivně stimuluje dech dítěte.
Je to registrovaný, mnoho cenami oceněný výrobek. Je vyráběn v EU.

Má malé rozměry a je lehký, použitelný kdekoliv, kde dítě právě usne.
První zvuková signalizace upozorňuje rodiče okamžitě, jakmile dýchání vynechá na 20 vteřin.
Zařízení v sobě obsahuje stimulátor dechu, který jemnými vibracemi stimuluje dítě k dýchání,čímž ještě před signalizací umožňuje okamžitý zásah v nejisté době.
Díky inovativnímu řešení není potřeba žádných drátů, pásků, které mohou být pro malé badatele velkým nebezpečím (udušení, uškrcení apod.).
Respisense nepotřebuje žádnou údržbu. Při každém zapnutí proběhne automatická kontrola funkcí. Respisense je doporučen každému dítěti, hlavně u dětí předčasně narozených kvůli syndromu náhlého úmrtí kojenců (SIDS), který je nebezpečný pro dítě zvláště od narození až do 1 roku.

"Protože SIDS může nastat nejenom v postýlce" !!!!!!!

Technické údaje:
Úplná bezpečnost.

Základní funkční vlastnosti má podobné jako podložky na hlídání dechu kojenců, Respisense je však umí využít zcela jinak, v lepší formě a s několika výhodami.

Elektrický proud v Respisensu je snížen na minimum, je použita mikroampérová technologie s velmi malými částicemi, které v malé míře využívají elektrickou energii.

Tímto výrobce nejenže vůči ostatním produktům snížil až o 30% rozměry a o 20% hmotnost, ale i zajistil daleko vyšší bezpečnost, protože nejsou potřeba žádné kabely.

Tím se odlišuje od ostatních produktů, neboť se vyznačuje velkou bezpečností, nemůže způsobit poranění elektrickým proudem. U tradičních produktů se z důvodu špatného připojení zaznamenává množství falešných poplachů.

Největší přednost produktu je především mobilita, tzn. že Respisense je s miminkem všude,

i když maminka vyjme miminko z postýlky, Respisense ho dál monitoruje a pozoruje dýchací pohyby.

U konkurenčních produktů typu podložek je nejčastějším problémem noční kojení, kdy matka vyjme dítě z postýlky a zapomene podložku vypnout a spustí se okamžitě alarm –

u Respisensu se nemusí obávat, dítě je kdekoliv pod bezpečným dohledem i při kojení i po něm, kdy se nedostane zpět do postýlky.

Respisense má malé rozměry, je lehký (30g) a je v přímém spojení s dítětem. Díky tomu dostali návrháři možnost vyvinout a vmontovat do Respisensu stimulátor dýchání, který má ochrannou známku a jeho výrobní označení je „BUZZ“.
Podstata tohoto jedinečného vývoje je, že v případě, když dítě nedýchá, se spustí podobný vibrační pohyb jako u mobilních telefonů a tím se stimuluje dýchání a dítě se probudí. V případě Respisensu je hlasité zvukové upozornění až na druhém místě.

Speciální umělé hmoty.

Při navrhování Respisensu vývojovými inženýry bylo místo tradičních elektronických komponentů a krystalů použito elektronické umělé hmoty. Materiál, který je používán je tak citlivý, že by označil i malého pavoučka kdyby přes něj přešel, ale i tak pevný, že se využívá při zkoumání explozí.

Zvukový signál.

Zvukový signál z Respisensu se dá až 1000x zesílit, ale pro bezpečné snímání dýchání jej postačilo zesílit v menší míře. Tato míra zesílení dává možnost vyloučení vnějších ruchů, které by mohly rušit některé zařízení pro monitorování dechu kojenců. To jsou například takové případy, kdy zařízení chybně zaregistruje resonanci ventilátoru nebo klimatizace. Respisense v podstatě ve svém zesílení vyloučí všechny vnější ruchy a zaměří se pouze na dýchání. Stejný problém je, když v jedné postýlce leží dvojčata nebo dvě děti s podložkou, která neumí rozlišit jednotlivé dítě, ale Respisense je rozpozná, protože je připevněn pomocí klipsu ke každému miminku.

Na výrobu klipsu je použita speciální pevná umělá hmota.

Stimulace dýchání.

Vývojový inženýři zjišťovali na klinikách jak nabudit u dítěte dýchání, když u něj nejsou dýchací pohyby a s překvapením zjistili, že se dítěti polechtá chodidlo a dítě se ani nevzbudí, jen si vydechne a spí dál. Při výzkumu narazili i na takové patenty, které pracovali s elektrošokem, v podstatě malými elektronickými výboji používané při buzení dítěte, ale toto je neadekvátní řešení a většina rodičů jej nepodporuje. Pro Respisense se po zvážení všech výše uvedených faktů proto zvolilo jako výsledné řešení malý vibrátor používaný

i v mobilních telefonech, který miminko jemné šimrání a navíc je interaktivnější nežli zvukové varování.

Testování.

Vývoj Respisensu trval od roku 2003 do 2005. Výrobek se testoval na mnoha dětech,

od předčasně narozeného dítěte ve 26. týdnu těhotenství až do 2 let věku dítěte. Zejména se testovalo nastavení síly vibrace, jaké časové intervaly pro případ alarmu, času mezi vynecháním dechu a začátkem vibrace a také jak silný a jaký tón by měla mít zvuková signalizace.

Mnoho výrobků se dostalo na testování k rodičům a k dětským lékařům, kteří svými zkušenostmi při používání Respisensu pomáhali při konečné verzi modelu více než dvouletým testováním.

Respisense se testoval také v laboratořích v chování vůči jedovatým látkám, hořlavinám, hoření, vůči vnějším ruchům.

Produkt ve všech testech obstál, dostal označení CE a byl uznán TUV Rheinland Quality Services (

Představujeme Vám monitor dechu Respisense, neocenitelného pomocníka při péči o Vaše miminko. Respisense je vyráběn v České republice. Monitor dechu je zařízení, které je užitečným pomocníkem rodičů při péči o novorozence. Na těchto stránkách najdete monitor dechu, který je použitelný v jakékoliv postýlce nebo kočárku a nepotřebuje napájecí kabely. Tento monitor dechu je napájen vyměnitelnou baterií. Upozorňujeme rodiče, aby nekupovali použitý monitor dechu, jen tak budete mít jistotu naprosté spolehlivosti výrobku.

Tato cena zahrnuje jednu baterii +náhradní baterii zdarma

Respisense pouze zasuňte za plínku a neohýbejte klips, neboť by mohlo dojít k jeho ulomení. Jedná se potom o mechanické poškození a oprava je placená služba.

Výrobce Respisense


Velká prodejna v Hostivici

40.000 položek na 1.200 m2

Po-Ne 9.00-19:30
Podrobné kontakty zde >

Nevíte si rady s nákupem?

Rádi Vám poradíme

Volejte 321 123 723
Pište objednavky@malvik.cz

Věrnostní program

Každý nákup Vám přinese body

Získejte V.I.P. kartu
Více informací zde >

Garance zpětného odkupu

až 35% ceny do 30 měsíců od nákupu

Odkoupíme co nepotřebujete
Více informací zde >

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.