Whycry - proč pláče?

Internetová cena: 850 Kč
1 týden ks
Garance zpětného odkupu zboží
až 35% ceny do 30 měsíců od nákupu Více info se dozvíte zde >
Výrobce: whycry Doprava: zdarma / info o dopravě
Splátky: Essox Platba: info o způsobech platby
Přidejte si nás na Facebook a mějte
přehled o novinkách a výhodách

Tento produkt je dostupný také v následujících variantách

Doprava zdarma U každé objednávky nad 699 Kč za Vás dopravu platíme my.

Tento jedinečný přístroj pomocí nové technologie pomůže rodičům porozumět, proč dítě pláče, a usnadní tak jejich péči.


Chcete vědět, proč Vaše dítě pláče?

Když dítě pláče, znamená to, že se s Vámi pokouší komunikovat. WhyCry je první analyzátor pláče, který Vám během několika vteřin sdělí, proč dítě pláče, např. když má hlad, je unavené, chce si hrát nebo ho něco bolí.

Aktivujte emoční a inteligenční vyvoj dítěte!

Správným pochopením Vašeho dítěte mu dodáte důvěru, podněcujete jeho rozvoj, seznamujete se s jeho prostředím a tím se rodičovství pro Vás stává výjimečným.

Staňte se klidnějšími!

Neutěšitelný pláč dítěte je zkouškou pro všechny rodiče a proto je důležité vědět, co se děje s Vaším dítětem, co nejdříve jej uklidnit a poskytnout mu kdykoliv to, co dítě potřebuje. Důvěra u dětí vyvinutá během prvních měsíců po narození je bude ovlivňovat po zbytek jejich života. Proto je důležité včas reagovat na jejich pláč. WhyCry byl pečlivě navržen s přihlédnutím k potřebám rodičů lépe porozumět jejich dětem, správně interpretovat dětské zvuky a zabezpečit tak zdravý vývoj svých dětí. Používání přístroje WhyCry učí rodiče nebo opatrovníky, že dítě pláče z různých důvodů…

Přesnost analyzátoru pláče WhyCry závisí na několika faktorech, se kterými je třeba počítat:

  • stav baterie – vyměňte baterie, pokud svítí kontrolka nízkého stavu baterie
  • vzdálenost mezi analyzátorem a dítětem by měla být od 30cm do 1,8m
  • různé zvuky nebo více hlasů v místnosti může zapříčinit chybu v analýze


WhyCry je vysoce spolehlivý přístroj a je velkým pomocníkem během prvních 10 měsíců života dítěte, kdy nám není dítě ještě schopné sdělit, co od nás potřebuje.

Příručka uživatele - návod k použití

WhyCry - informační brožura

Letáček WhyCry - základní informace o přístroji 

Výrobce whycry

                                                   Kiddy Cruiserfix Pro

   Na českém trhu dnes najdeme velké množství výrobců dětských autosedaček. Bohužel jen zlomek z nich vyrábí opravdu kvalitní a bezpečné produkty. Tyto autosedačky prochází dlouhým vývojem, který využívá vlastní testovací zařízení. Poněkud si za ně sice ˝připlatíte˝, ale jistě by se mezi rodiči těžko hledat ten, který by chtěl v případě bezpečnosti pro dítě příliš šetřit.

   Výběrem kvalitní autosedačky můžete dítěti zachránit život! Neméně důležité je však i správné nainstalování sedačky a správné zajištění dítěte samotného. Dalším plusem bezesporu je, když je autosedačka vybavena systémem ISOFIX. Bezpečnost autosedačky s Isofixem je vyšší díky pevnějšímu upevnění a také proto, že pravděpodobnost správného upevnění autosedačky je u autosedaček s Isofixem řádově vyšší.

   Praktickým vodítkem při výběru kvalitní autosedačky z nepřeberného množství, které trh nabízí, jsou jistě testy bezpečnosti autosedaček. Při jednom z nejnovějších testů, které prováděl časopis Auto Motor Sport, dosáhla nejlepšího výsledku v kategorii 2 – 3 autosedačka Kiddy Cruiserfix Pro.

   Pro říjnové vydání časopisu byly testovány 4 autosedačky ze skupiny 2-3. Při zkoušce byly namontovány na sedadlo vozu VW Golf, byla do nich připoutána 22,6 kg těžká figurína a simulován čelní náraz v 51 km/h. Jako jediná ze čtyř obstála právě Kiddy Cruiserfix Pro, s výsledkem ˝doporučená ˝.

   Tato autosedačka padne Vašemu dítěti ˝jako ulitá˝ . Ačkoliv je určena pro věkovou skupinu 4 – 12 let, díky možnosti nastavení sedačky na šířku i na výšku je zajištěno, že dítě bude v kterémkoliv věku sedět pohodlně a ergonomicky správně, zatímco bude neustále maximálně chráněno. Autosedačka je vybavena systémem ISOFIX. Kromě toho nabízí například unikátní bezpečnostní prvek Kiddy tlumič (KSA), který pohlcuje energii vznikající při brždění. Díky novému designu komponentů a speciálně vyvinutému novému materiálu Honey Comb V2 je autosedačka ještě bezpečnější a v případě bočního nárazu je oblast hlavy a ramen chráněna v nejvyšší možné míře. Kiddy K-fix konektory zajištují snadnou instalaci na systém ISOFIX a díky tomu pro Vás nebude komplikací používat autosedačku příležitostně i v jiném autě. Výšku a šířku sedačky upravíte velmi snadno a rychle pouhým pohybem zápěstí. Takto snadná montáž maximálně snižuje riziko nesprávné instalace.

   Autosedačky Kiddy Cruiserfix Pro jsou k dispozici v mnoha barevných variantách a potah lze prát v pračce. Navíc jsou potahy ušity z velmi příjemného a praktického materiálu Thermotex. Všichni víme, jak je nepříjemné sedět v letním parném dni v autě v propoceném oblečení. Proto výrobce použil materiál Thermotex, který zvyšuje cirkulaci vzduchu a zajistí dětem příjemné posezení, i když se vydáte na dlouhý výlet autem. Šťastnou cestu!

 


Naše nové prodejny

nyní jsme vám blíž

Po-Ne 9.00-19:30
Podrobné kontakty zde >

Nevíte si rady s nákupem?

Rádi Vám poradíme

Volejte 321 123 723
Pište objednavky@malvik.cz

Věrnostní program

Každý nákup Vám přinese body

Získejte V.I.P. kartu
Více informací zde >

Garance zpětného odkupu

až 35% ceny do 30 měsíců od nákupu

Odkoupíme co nepotřebujete
Více informací zde >

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.