O firmě Cybex

O firmě Cybex

Stále více rodičů volí autosedačky Cybex. Je k tomu důvod!

Všichni experti mezinárodního vývojového týmu firmy CYBEX se soustředují na to, jak zlepšit bezpečnost dítěte. Spousta ocenění (např. různých spotřebitelských organizací jako je Stiftung Warentest nebo automobilových klubů jako je ADAC) dokazuje, že expertní tým CYBEX je úspešně schopný zkombinovat nejvyšší mezinárodní bezpečnost a kvalitní standardy s ohledem na vysokou funkčnost.

všechna ocenění zde..  

shlédněte krátké video zde..

Důvěra je dobrá, kontrola je lepší!

My všichni v CYBEXu přijímáme odpovědnost za naše výrobky a jsme rádi, že máme důvěru potvrzenou nezávislými testy. Provádíme více než 200 nárazových zkoušek za rok a neustále se řídíme technickým vývojem. CYBEX jasně dává bezpečnosti nejvyšší prioritu. To vysvětluje, proč v současnosti dětské autosedačky Cybex dosáhly vždy jedno ze dvou nejvyšších možných ohodnocení a to "dobrý" nebo "velmi dobrý" ve většině důležitých evropských bezpečnostních a spotřebitelských testech.

... což vám umožňuje vložit svou důvěru v nás - nyní i v budoucnu.

Tkaniny autosedaček Cybex (Pallas 2-fix, Solution X2-fix a Aton), byly přísně testovány na škodlivé látky předními evropskými nezávislými zkušebními ústavy.* V  posledních testech bezpečnosti (06/2011) Německá organizace Stiftung Warentest ve spotřebitelských testech a automobilový klub ADAC udělily CYBEX hodnocení "velmi dobře" na škodlivé látky. Všechny CYBEX látky byly vybrány s ohledem k jejich trvanlivosti, světlostálosti spolu s odolností vůči změnám teploty a znečištění. Všechny látky jsou zcela bezpečné a nabízejí prvotřídní povrchovou úpravu, aby maximalizovaly dítěti fyzické pohodlí za všech okolností.