Jak vybírat přebalovací podložku

Jak vybírat přebalovací podložku

Jak vybírat přebalovací podložku? Přebalovací podložku vybíráme především podle toho, kde má sloužit. V domácím prostředí existují dvě situace – máme ji kam dát na pevnou podložku (zpravidla přebalovací pult) nebo nemáme. Pokud máme (přebalovací komoda, stůl, zem) tak stačí podložka bez pevné desky. Vybírat pak lze z různých rozměrů, tvarů, materiálů a designů.

Materiálově se zdá příjemnější bavlněná, ale hůř se udržuje čistá. Na PVC podložky můžete navléknout látkový potah, a při jeho znečištění ho jednoduše sejmout a vyprat. To je podle nás praktičtější volba. Pokud nemáme pevný podklad, potřebujeme přebalovací podložku s pevnou deskou, a ta se pak dá použít napříč přes postýlku, na posteli nebo na gauči.

Rozměr podložky snadno zvolíte podle místa, kam ji chcete umístit, a jiná věda v tom není. Rozměry jsou dva - 80x50 cm a 70x50 cm. Zpravidla doporučujeme volit ten větší z nich, pohodlněji se umisťuje přes postýlku a vystačí i na postýlky o šířce 70 cm.

V naší nabídce najdete taktéž podložky cestovní, určené do kabelky. Přebalovací tašky je mívají rovnou ve výbavě. Bez takové cestovní podložky se neobejdete. Potřeba přebalit miminko mimo domov je téměř každodenní jistotou. Tyto podložky jsou rozměrově optimalizované pro dostatek místa na dítě a zároveň co nejmenší rozměr do tašky.

Miminko bez dozoru nelze v žádném případě na podložce nechat. Ani na té s okraji, ty otáčející se miminko nezastaví!