Chtějte Little Dutch

Chtějte Little Dutch

Příběh značky Little Dutch se začal psát v Nizozemsku v malé podkrovní místnosti před více než deseti lety..

Tehdy, v roce 2008, kdy byla zakladatelka Rinke těhotná se svojí nejstarší dcerou, vydala se pořídit pěkné lampy do dětského pokoje. Nenašla ale nic, co by uspokojilo její nároky. V té době bylo její profesí vyučování umění a řemesel, a tak ji napadlo navrhnout si stínidlo podle vlastních představ. Tolik ji to bavilo, že se svou sestrou Marijou začaly v malé podkrovní místnosti vyrábět stínítka na zakázku. Po jejich krásných stínítkách byla velká poptávka, a tak je začaly prodávat i online.

Kromě lamp vyráběly sestry také obrazy a dekorace. Poptávka po jejich jedinečných produktech vzrostla a brzy následovaly první prezentace na veletrzích. Na konci každého, vášní pro kreativitu prostoupeného, tvořivého dne, následovaly přípravy na tyto veletrhy, shromažďování látek a dalších materiálů, hledání dodavatelů a obchodních partnerů.

Ze zbytků látky, která přebývala po výrobě lamp, začaly ve své malé dílničce vyrábět prostěradla. Se stále se zvyšující poptávkou začaly sestry spolupracovat s šicí dílnou a svým zákaznicím představily první vlastní návrhy pro výbavu dětských pokojíčků s motivy letadel a květin. Jak firma rostla, Rinke si stanovila konečný cíl – prodávat své výrobky v obchodech po celé Evropě. A tak vzniklo nové obchodní jméno: Little Dutch.

Malý podkrovní pokoj nahradila větší budova a nastal čas najmout zaměstnance pro nákup materiálu, správu skladu a později na prodej produktů. Partner Rinke se ujal finančních aspektů firmy. Vzniklo oddělení specializující se na design, které nyní tvoří šest nadšenců. Pro Mariju navrhování a tvoření zůstalo nadále jako koníček. Nakonec se profesně vrátila k tomu, co je jejímu srdci nejbližší - zdravotnictví.

Rinke po čase přišla s nápadem rozšířit sortiment ještě o plyšové hračky. Jeden z výrobců hraček využil šanci podílet se na značce Little Dutch a začala tak společná spolupráce na první řadě měkkých plyšových zajíčků. Jako součást produktové řady nakonec následovaly i první hračky ze dřeva, což se ukázalo jako velice dobrá volba. V průběhu toho všeho se Rinke splnil sen a Little Dutch se stala zavedeným jménem v Nizozemsku i v dalších zemích po celé Evropě.

O značce…

Little Dutch je určena pro všechny náročné rodiče s vytříbeným vkusem, kteří chtějí svým dětem dopřát designově jedinečné a velmi vysoce kvalitně zpracované potřeby, doplňky a hračky.

Jejich výrobky jsou funkční a zcela bezpečné. Jako poslání vnímají majitelé přispívat k důležitým počátkům života dětí vývojem a tvorbou produktů, které nabídnou dětem teplo a pohodlí, a současně s tím hravými a vzdělávacími hračkami podporovat děti v různých fázích jejich vývoje. Moderní design a výjimečný materiál výrobků Little Dutch přitahuje dětskou fantazii, která zase zaručuje hodiny hraní a zábavy. Snad i proto motto značky zní „Užívej si maličkosti"

Každý rok firma přichází s novou kolekcí motivů a textilu a od samého začátku je značka prostoupena heslem: Milujeme to, co děláme! Malý holandský tým vynakládá veškeré úsilí, aby tuto lásku vyjádřil v designech. Motivy, vzory a barvy všech kolekcí jsou velmi promyšleně sestaveny a vyladěny do nejmenšího detailu. Designy jsou začleněny do všech kategorií produktů. To znamená, že všechny barvy odpovídají různým kolekcím a produktům z jiných kategorií. Ať už se jedná o věci základní potřeby, hračky, oblečení nebo o dekorace, Little Dutch je trendy a nadčasový, takže je můžete snadno kombinovat a nekonečně si je užívat.

Tým Little Dutch, pod vedením Rinke a jejího partnera je plný kvalifikovaných a kreativních lidí, kteří s vlastním přesvědčením neustále pracují na vytváření a rozšiřování celé produktové řady.


LITTLE DUTCH PLYŠOVÁ PANENKA - PANENKY - PRO DĚTI Little Dutch

Little Dutch Plyšová panenka

949 Kč 902 Kč
Skladem

Oblíbený
produkt
Detail produktu Kód: P1093987
Sleva 5%
2 varianty