Bezpečnost především

Bezpečnost především

Kiddy Cruiserfix se stala vítězem v crashtestech

                                                   Kiddy Cruiserfix Pro

   Na českém trhu dnes najdeme velké množství výrobců dětských autosedaček. Bohužel jen zlomek z nich vyrábí opravdu kvalitní a bezpečné produkty. Tyto autosedačky prochází dlouhým vývojem, který využívá vlastní testovací zařízení. Poněkud si za ně sice ˝připlatíte˝, ale jistě by se mezi rodiči těžko hledat ten, který by chtěl v případě bezpečnosti pro dítě příliš šetřit.

   Výběrem kvalitní autosedačky můžete dítěti zachránit život! Neméně důležité je však i správné nainstalování sedačky a správné zajištění dítěte samotného. Dalším plusem bezesporu je, když je autosedačka vybavena systémem ISOFIX. Bezpečnost autosedačky s Isofixem je vyšší díky pevnějšímu upevnění a také proto, že pravděpodobnost správného upevnění autosedačky je u autosedaček s Isofixem řádově vyšší.

   Praktickým vodítkem při výběru kvalitní autosedačky z nepřeberného množství, které trh nabízí, jsou jistě testy bezpečnosti autosedaček. Při jednom z nejnovějších testů, které prováděl časopis Auto Motor Sport, dosáhla nejlepšího výsledku v kategorii 2 – 3 autosedačka Kiddy Cruiserfix Pro.

   Pro říjnové vydání časopisu byly testovány 4 autosedačky ze skupiny 2-3. Při zkoušce byly namontovány na sedadlo vozu VW Golf, byla do nich připoutána 22,6 kg těžká figurína a simulován čelní náraz v 51 km/h. Jako jediná ze čtyř obstála právě Kiddy Cruiserfix Pro, s výsledkem ˝doporučená ˝.

   Tato autosedačka padne Vašemu dítěti ˝jako ulitá˝ . Ačkoliv je určena pro věkovou skupinu 4 – 12 let, díky možnosti nastavení sedačky na šířku i na výšku je zajištěno, že dítě bude v kterémkoliv věku sedět pohodlně a ergonomicky správně, zatímco bude neustále maximálně chráněno. Autosedačka je vybavena systémem ISOFIX. Kromě toho nabízí například unikátní bezpečnostní prvek Kiddy tlumič (KSA), který pohlcuje energii vznikající při brždění. Díky novému designu komponentů a speciálně vyvinutému novému materiálu Honey Comb V2 je autosedačka ještě bezpečnější a v případě bočního nárazu je oblast hlavy a ramen chráněna v nejvyšší možné míře. Kiddy K-fix konektory zajištují snadnou instalaci na systém ISOFIX a díky tomu pro Vás nebude komplikací používat autosedačku příležitostně i v jiném autě. Výšku a šířku sedačky upravíte velmi snadno a rychle pouhým pohybem zápěstí. Takto snadná montáž maximálně snižuje riziko nesprávné instalace.

   Autosedačky Kiddy Cruiserfix Pro jsou k dispozici v mnoha barevných variantách a potah lze prát v pračce. Navíc jsou potahy ušity z velmi příjemného a praktického materiálu Thermotex. Všichni víme, jak je nepříjemné sedět v letním parném dni v autě v propoceném oblečení. Proto výrobce použil materiál Thermotex, který zvyšuje cirkulaci vzduchu a zajistí dětem příjemné posezení, i když se vydáte na dlouhý výlet autem. Šťastnou cestu!