Zavedení výrobků Brita do prodeje

Zavedení výrobků Brita do prodeje

Nově v prodeji v e-shopu

Do prodeje jsme zavedli velmi praktické filtrační konvice BRITA. Díky této konvici nebudete muset kupovat balenou vodu a zároveň si díky ní pochutnáte na vodě z vodovodu.

  

   Voda z vodovodu je sice zdravotně nezávadná a velmi přísně kontrolovaná „potravina“, ale zároveň se rozhodně nejedná o vodu nejchutnější. Obsahuje totiž vysoké množství chloru, kvůli kterému má charakteristický zápach a je jím chuťově ovlivněná. Vodu  těchto nepříjemných vlastností snadno zbavíte díky konvicím od  německého výrobce BRITA.

   BRITA navíc příznivě ovlivní tvrdost vody, redukuje obsah chloru, voda je vždy čerstvá a nemusíte již stále dokola kupovat balenou vodu. BRITA pro Vás bude tedy znamenat i výraznou finanční úsporu.

   Něco málo o principu funkce konvice BRITA:  Obsluha filtrovací konvice BRITA není nikterak složitá a u každé konvice je přiložen návod v českém jazyce.Do konvice jednoduše natočíte vodu z vodovodu, která posléze proteče přes filtrační patronu do spodní nádoby,  kde je připravena ke konzumaci. Filtrace probíhá ve čtyřech fázích. Nejdříve voda protéká přes vstupní sítko a tím se zbaví hrubší nečistoty, která se může do vody uvolnit z vodovodního potrubí. Potom následuje čištění přes filtrační náplň složené z aktivního uhlí a pryskyřice. Díky ní se z vody odstraní chlor a sloučeniny, které způsobují tvrdost vody. A konečně na spodní straně filtrační patrony je další jemné sítko, které nedovolí uniknout částicím z filtrační náplně do nádoby s přefiltrovanou vodou.

   Zhruba jednou za měsíc je potřeba vyměnit filtrační patronu a je vhodné celou konvici umýt. Výhodou je, že na rozdíl od stojanů s barely, je možné celou konvici kromě víčka umýt v myčce. Máte tak jistotu, že místa, která přichází do styku s vodou jsou perfektně čistá.

   A pár dobrých zpráv za závěr : Společnost BRITA neustále testuje vstupní suroviny a hotové výrobky, aby splnila vysoké nároky na kvalitu svých výrobků. Navíc ještě nechává své výrobky testovat v nezávislých laboratořích. Institut TÜV SÜD GmbH pravidelně prověřuje originální filtrační patronu a stejně tak i celý filtrační systém a certifikuje perfektní potravinářskou kvalitu.