Září 2019

Vítejte na naší zářivé stránce o měsíci září

Doufáme, že jste si užili krásné prázdniny a dovolené a jste odpočinutí na naši smršť podzimních novinek a akcí :-)

Začneme novinkou největší, a to je dlouho očekávané a připravované otevření největšího centra autosedaček v ČR, v naší prodejně Malvík CITY na Praze 4. Počínaje 31.8. zde můžete vybrat a vyzkoušet ze 170 vystavených autosedaček všech renomovaných značek. 

12.-15.9. se můžete těšit na tradiční zářijové slevy na obou prodejnách i e-shopu, podmínky zde..

Na začátku září očekáváme novinku od výrobce Noordi - kočárek Luno. Na přivítanou ve dnech 16.-22.9. dostane tento kočárek v barvách inspirovaných vesmírem do výbavy hrací deku Infantino prop-a-pillar jako dárek pro Vaše miminko. Kočárek již máme na obou prodejnách, je opravdu nečekaně lehký, prostorný, skladný a elegantní! 

V prodejně FAMILY Jinočany již máme vystaven několik let vyvíjeného podvozku Cybex ePriam. V čem je tak revoluční? Je to první kočárek na trhu s elektrickým pohonem (baterie Bosch). Pomáhá tlačit do kopce, brzdit z kopce, zabrzdit při zastavení, a to vše si "přečte" z vašeho tlaku rukou na rukojeti kočárku. Je opravdu chytrý! A my víme, že takovou věc je potřeba fakt vyzkoušet. A na prodejně s rovnou podlahou se nepředvede. Budeme mít pro vás jeden na testování venku. 

Na začátku září dokončíme novou luxusní expozici značky Mamas&Papas v prodejně Malvík FAMILY v Jinočanech a v zápětí i další novou expozici na značku Joolz

Nu a asi poslední zářijová událost nastane po mezinárodním veletrhu v Kolíně nad Rýnem 21.9., kdy vám začneme pomalu představovat chystané novinky pro rok 2020 :-)

Určitě stále sledujte naše sociální sítě, jsme aktivní na Facebooku a Instagramu, a budete vše vědět první.

Těšíme se na každý zářijový den s vámi.

Tým Malvík