Zahájení prodeje kočárků iCandy

Zahájení prodeje kočárků iCandy

Do prodeje jsme nově zavedli kočárky značky iCandy. Jedná se o variabilní kočárky v krásných barvách pro jedno či dvě děti.

Firma iCandy je britská rodinná firma, jejíž historie se datuje už od počátku roku 1930!

S 80 letou tradicí a znalostmi, které si postupně předávají již 3 generace, vstupuje firma pod vedením bratří Warrena a Bradleyho do čtvrtého desetiletí výroby produktů pro děti.

Značka iCandy byla založena v roce 2005 a hlavním krédem a základním předpokladem je nabídnout rodičům kočárky v krásných módních barvách, v inovativním a špičkovém designu s nepřekonatelnou kvalitou. V roce 2009 zahájila firma iCandy prodej v USA a Kanadě, rychle následovaly další země včetně České republiky. A nyní v Malvíku můžete vybírat i Vy z nabídky špičkových kočárků firmy iCandy.

Při navrhování kočárků iCandy je základním pravidlem vyvinout luxusní produkty v 

souladu s trendy britské módy s důrazem na bezpečnost a funkčnost. Firma je sympatická i tím, že se nevyhýbá ani charitě, a to v oblasti pomoci pro předčasně narozené děti. 

A ještě jedna specifická záležitost na konec. Součástí filozofie firmy je i to, že zásadně neprodává svoje produkty on-line. O to víc si ale dává záležet na výběru svých distributorů a prodejců, kteří nabízí svým zákazníkům nadstandartní služby při výběru a nákupu produktů pro děti. A právě Malvík je jedním z nich. Takže, milé maminky, moc se těšíme na Vaši návštěvu!