Zachraňte bublinky

Milé maminky!

Je pro nás velkým potěšením zásobovat vás pestrou dětskou výživou v rychlém čase, naše zásoby i expediční možnosti jsou (alespoň zatím) nedotčené okolnostmi.

Chtěli bychom však požádat o zvážení možnosti u "skleniček" objednávat po 6 kusech. Často objednáváte 4-5 stejných, proto si myslíme, že 6 nebude problém.

A proč? Skleničky jsou z výroby pevně a bezpečně balené po 6ks na kartonu obalené folií. Expedice celého balení je rychlejší, bezpečnější a "nežere" bublinky :-) Zatímco expedice po jednotlivých skleničkách znamená každou jednotlivě obalit.

Chápeme, že chcete mít pestrou zásobu, tato prosba míří opravdu na maminky, které už tak objednávají po více kusech. Nechceme to omezovat a nastavovat jako pravidlo. Neznamená to, že nemůžete nadále objednávat po 1-2.

Jako odměnu za ušetřený čas a spotřebu bublinek přibalíme ke každé objednávce, kde bude alespoň 5 balení po 6 skleničkách, dárek od HiPP - máme deky, piknikové deky, deštníky a nahřívací plyšáky. Pište klidně do poznámky u objednávky, co byste nejraději :-)

Po rozdání všech dárků HiPP (máme jich cca 100) přijdeme s nějakou další odměnou.

Děkujeme!

Váš bublinkový tým Malvík :-)