Tipy od Malvíka na pobyt doma

Milé maminky a tatínkové.

Víme, jak moc náročná je péče o děti i bez jakýchkoli omezení, natož když není možné vybít energii venku. Nedokážeme nijak zlepšit aktuální stav. Ale pokusíme se nabídnout pár dobrých tipů, jak ty dny lépe zvládnout. 

Pokud by vás cokoli zaujalo, nebo byste měli jakékoli dotazy, jsme tu pro vás. Linka 321 123 723 nebo e-mail objednavky@malvik.cz jsou vám plně k dispozici. Fungujeme nyní jen jako e-shop s možností doručení na adresu, výdeje v provozovně, či nově závozu na adresu pro Prahu a okolí. Jsme připraveni zachránit cokoli vám chybí :-)

První, co vás asi nejvíce pálí, je spánek dětí doma. Nejsou unavené, chybí jim čerstvý vzduch, a ne a ne usnout, natož přes den. Můžete vyzkoušet doma na kočárek houpadlo Rockit, může imitovat jízdu kočárku venku. Případně zkuste nějaké houpací lehátko. Uspávadla jako projektor či přehrávač melodií mohou také zabrat. A když už nezbývá než náruč, používejte v sedě alespoň kojící polštář a ulevte zádům i rukám. A dudlík! Málem bychom zapomněli, máte už také ten úplně nejoblíbenější BIBS?

Když se nespinká, je čas na hru. Záleží na věku děťátka, čím ho adekvátně zabavíte, nebudeme tedy zmiňovat žádné konkrétní tipy, nicméně jeden všeobecný - určitě dítě skvěle zabaví jakákoli NOVÁ hračka. Ať už jí vyrobíte, snesete z půdy nebo koupíte. Pokud je vás doma víc, střídejte se, každý si musí i odpočinout a dítě změna pečující tváře také potěší.

Když přijde hlad, je tu hned několik zajímavých tipů. Samozřejmě, pokud kojíte, máte uvařeno, ohřáto i umyto v jednom :-) Na přípravu umělého mléka je tu velmi zajímavý "mlékovar". Už jste ho objevili? Svou zásobu lahviček určitě máte, nicméně na co je potřeba zvýšený důraz, je sterilizace, a nejpohodlnější je pomocí přístroje. Pokud už baštíte pevnou stravu, a jste nekonečně unavení vařením, nebojte se sáhnout po "skleničce". Není to žádná ostuda nebo pohodlnost. Výživy jsou v top bio kvalitě, v ideálním množství, stačí ohřát a je hotovo. Zásoby umělých mlék a výživ udržujeme ve vysokém množství.

No a poslední úkol - přebalit :-) Plenky, vlhčené ubrousky, masti.. Zde bychom snad jen poukázali na šikovný koš na plenky, díky kterému nemusíte (když se nemá) pořád běhat ven se smradlavým košem. Do koše na pleny se vejde až 30 plen hermeticky uzavřených od zápachu i bakterií.

Zlepšit den si můžete třeba tím, že si vyhlásíte celá rodina pyžamový den, nebo naopak se dnes obléknete jako na oslavu. Vaše miminko rozhodně vynikne v novém overalu od Lodger, nebo novém body :-) 

Ještě bychom rádi doporučili dva desinfekční prostředky - Whoosh!, který dezinfikuje displeje mobilů a tabletů a Bambino Mio Mio Fresh, běžně v nabídce na desinfekci plen, nicméně nyní senzační na praní a dezinfekci bavlněných roušek.

 


Good Gout BIO Vanilková kolečka 80 g Good Gout

Good Gout BIO Vanilková kolečka 80 g

129 Kč 114 Kč
Skladem

Oblíbený
produkt
Sleva 12%
RENOLUX PRISM hrací ohrádka 2018, Sophie la girafe Paris

RENOLUX PRISM hrací ohrádka 2018, Sophie la girafe Paris

3 150 Kč 2 678 Kč
1 týden

Oblíbený
produkt
Sleva 15%