Testovací Malvíkend

Víme jak složitý může být výběr produktů pro vaše malé miláčky. Chtěli bychom vám poskytnout co nejvíce informací a rad, které vám pomohou vybrat ten nejvhodnější výrobek. A přesně proto jsme se rozhodli pro vás uspořádat testovací víkend v Malvíku. Akce končí vždy v 17:00, obchod poté má normálně otevřeno a zavírá v 19:30.

Během tohoto víkendu bude pro vás přichystáno testování produktů, prezentace novinek, různá školení a demonstrace používání, zábavné úkoly a soutěžení o hodnotné ceny. Na každém stanovišti, které navštívíte, dostanete body, které budete moci směnit za lístek do tomboly o hodnotné ceny nebo slevu na váš nákup. Je na Vás, kolik stanovišť navštívíte. Maximum je 15 = 150 bodů. Pro všechny návštěvníky víkendu platí sleva 5% na nákupy i bez účasti na testování. Za každých 50 bodů z testování si můžete přikoupit dalších 5% slevu. Nebo preferujete lístek do tomboly? Máme pro Vás dvě. Menší ceny - lístek za 50b, větší ceny - lístek za 100b. Kombinujte. Každý člověk dostane u vchodu jednu kartičku. Můžete klidně sbírat body každý z rodiny, jen slevu nelze kumulovat z více kartiček. 20% je tedy maximum :-) 

A co si budete moci vyzkoušet?

Například vás čeká testování kočárků v reálných podmínkách venku před prodejnou s nákladem a přes překážky. Také bude připravena zkušební dráha pro odrážedla nebo stanoviště s kosmetikou, elektronikou, nosítka .... apod.

Partnery akce jsou:

Test kočárků - na stanovišti kočárků budete moci otestovat kočárky těchto značek: Cybex Priam, Peg Perego, Maxi Cosi, Joie, TFK, X-lander, Noordi, Tutis, Baby Monsters, Thule, Neonato Puro, Britax, Zopa Mystic.

Be Safe - jedinečná příležitost otestovat si autosedačky od výrobce těch nejbezpečnějších. Zaměříme se na autosedačky vyhovující normě i-Size a připravili jsme Vám velkou zásobu pro Vaše nákupy :-)

Maxi Cosi - k vyzkoušení budou jak kočárky tak i autosedačky, včetně instalace do auta. Přijďte omrknout jedinou autosedačku s airbagem nebo kočárek, který se sám skládá.

Avionaut - na tomto stanovišti najdete novou autosedačkou Avionout Glider Isofix, která lze nově poutat na isofix. Je to horká novinka na trhu.

Yookidoo - vy i vaše ratolesti budete moci otestovat jejich hračky, světýlka a další produkty.

Baby Monsters - kočárky k otestování a dokonce budete moci vyhrát jeden kočárek v tombole.

NUK - testování produktů této populární značky, se zaměřením na nové lahvičky na učení, na Nature Sense a prsní pumpu.

MonPeri - oblíbené plenky si můžete vyzkoušet u našeho stanoviště přímo se zástupci značky.

Weleda - budete moci otestovat na vlastní kůži kosmetiku této značky a třeba budou i nějaké vzorečky :)

First Bike - na parkovišti budou moci vaše děti otestovat odrážedla First bike na speciální dráze.

Thule - tato severská značka je známá převážně sportovními kočárky a vozíky za kola. A přesně tyto produkty si budete moci vyzkoušet. Takže helmu na kolo sebou :)

Bayby - budete moci vyzkoušet přístroje této značky - osvěžovače vzduchu, vaření v páře, chůvičky, kamera do auta, ohřívače a sterilizátory lahví.

T-Tomi - produkty které ocení matka příroda - látkové a bambusové pleny a další výrobky. Budete moci vyzkoušet a lépe prozkoumat.

Medela - tuto značku není třeba vůbec představovat. Prvotřídní produkty pro maminky a kojení.

Twistshake - hledáte vychytávky s moderním designem na krmení? Tak to musíte omrknout tuto značku.

Mlíčko Lipánek - bude pro vás připravena ochutnávka mléčka pro děti.

Maminka - pokud neznáte tento časopis budete moci získat tento skvělý magazín a zároveň předplatné. Informace o časopisu najdete zde: https://www.maminka.cz/

Sluníčko - akce je i pro malé děti a časopis Sluníčko se postará o jejich zábavu.

Ženy s.r.o. -

Rondo.cz - již tradičně budete moci točit na kole výher ve spolupráci s Rondem a hrát o věcné ceny.

Curaprox - V rámci testovacích dnů v Malvíku budete mít jedinečnou příležitost poznat novou dětskou řadu od značky Curaprox Czech a také na jejich stanovišti vyzkoušet dvě čistící místa, na kterých budou zájemcům školitelé předvádět praktický nácvik čištění zubů - pro maminky s dětmi, kdy kromě cenných informací dostanou účastníci také malý dárek.

 

POZOR!!! Po dobu akce bude omezeno parkování v areálu, dá se ovšem využít prostorů na parkování v okolí. Děkujeme za pochopení.