Testovací Malvíkend

Víme jak složitý může být výběr produktů pro vaše malé miláčky. Chtěli bychom vám poskytnout co nejvíce informací a rad, které vám pomohou vybrat ten nejvhodnější výrobek. A přesně proto jsme se rozhodli pro vás uspořádat testovací víkend v Malvíku.

Během tohoto víkendu bude pro vás přichystáno testování produktů, prezentace novinek, různá školení a demonstrace používání, zábavné úkoly a soutěžení o hodnotné ceny. Během akce budete sbírat body, které budete moci potom směnit za odměny nebo slevu na váš nákup. Záleží tedy na vás a vaší šikovnosti co si odnesete domů. Také vás čekají jedinečné cenové nabídky na určité produkty.

V celém areálu Malvíka budou rozmístěna různá stanoviště jednotlivých značek. Při vstupu dostanete kartičku se seznamem, na kterou budete sbírat body za plnění úkolů, účast či za otestování produktů. S těmito body nakonec můžete přijít na stanoviště směnárny a tam si vyberete z dárků podle hodnoty vašich bodů.

A co si budete moci vyzkoušet? Například vás čeká testování kočárků v reálných podmínkách venku před prodejnou s nákladem a přes překázky. Také bude připravena zkušební dráha pro odrážedla nebo stanoviště s kosmetikou, elektronikou, nosítka .... apod.

Partnery akce jsou:

Yookidoo - vy i vaše ratolesti budete moci otestovat jejich hračky, světýlka a další produkty.

Baby Monsters - kočárky k otestování a dokonce si budete moci o jeden zasoutěžit.

NUK

Weleda

First Bike

Thule

Bayby

Motorola

T-Tomi

Ceba

Medela

Maminka

Sluníčko

Ženy s.r.o.

Rondo.cz

 

Po dobu akce bude omezeno parkování v areálu, dá se ovšem využít prostorů na parkování v okolí.
Velká prodejna v Hostivici

40.000 položek na 1.200 m2

Po-Ne 9.00-19:30
Podrobné kontakty zde >

Nevíte si rady s nákupem?

Rádi Vám poradíme

Volejte 321 123 723
Pište objednavky@malvik.cz

Věrnostní program

Každý nákup Vám přinese body

Získejte V.I.P. kartu
Více informací zde >

Garance zpětného odkupu

až 35% ceny do 30 měsíců od nákupu

Odkoupíme co nepotřebujete
Více informací zde >

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.