Soutěž s Noordi

Milé maminky,

až si k nám půjdete na prodejnu pro dárkovou vaničku (cože? Vy nevíte, že ji můžete dostat? :-)),  můžete využít jedinečnou příležitost si zasoutěžit o kočárek Noordi Fjordi.

Co je potřeba k účasti v soutěži? Odpovězte na FB na otázku, zda je s kočárkem kompatibilní autosedačka Maxi Cosi, vyfoťte se na naší prodejně s bříškem a kočárkem Noordi Fjordi. Foto nahrajte na FB či Instagram s hashtagem #darekzmalvika a označením Malvíka. Také můžete fotky umisťovat pod příspěvek na FB profilu Malvík. Vyhraje ta fotka, která porotu zaujme nejvíce.

Termín soutěže: od 1.6. - 30.6.2018

Kdo nevyhraje nemusí smutnit. Každý účastník soutěže dostane k nákupu kočárku Noordi Fjordi ZCELA ZDARMA kompatibilní autosedačku Maxi Cosi Cabriofix, platí od vyhlášení vítěze soutěže do konce června.

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Designéři kočárku NOORDI Fjordi se při jeho navrhování inspirovali kulturou a životním stylem ve Skandinávii, které jsou ovlivněné náročnými klimatickými podmínkami.

Kočárky Noordi Fjordi dokonale chrání dítě před větrem i deštěm a dítě tak i v případě nepříznivého počasí může klidně v teple a pohodlí kočárku spát či pozorovat svět kolem sebe.

Kočárek v klasickém designu zdobí dekorativní prvky a výšivky, které vám připomenou čas vašeho dětství.

Kombinaci 2v1 tvoří: podvozek, sedák, korbička a přebalovací taška. Podvozek Spolehlivý a kompaktní hliníkový podvozek se snadným systémem skládání Otočná přední kola s aretací Kvalitně odpružená přední i zadní kola Bezúdržbová kola plněná speciálním gelem

Výškově nastavitelná rukojeť potažená eko kůží Nožní brzda zadních kol Korbička Lehká korbička s držadlem pro přenášení Vnitřní potah ze 100% bavlny Možnost nastavení větrání ve spodní části korbičky Vyjímatelná kokosová matrace Nastavitelná opěrka zad pod matrací korbičky Stříška s možností větrání Zateplený nánožník se zipem pro snadný přístup k dítěti Integrovaná síťka proti hmyzu Korbičku možno umístit po i protisměru jízdy Při položení korbičky bez podvozku na podlahu umožňuje korbička houpání nebo naopak pevnou polohu Sedák Sedák možno umístit po i proti směru jízdy Nastavitelné odnímatelné madlo Zateplený nánožník s možností připevnění k madlu Nastavitelná opěrka zad i nohou Barevně sladěná textilní sedací podložka s měkkým polstrováním a otvory pro cirkulaci vzduchu pod tělem dítěte 5-bodový bezpečnostní pás Maxi stříška s možností větrání chrání dítě před povětrnostními vlivy a slunečním zářením Příslušenství Praktická a prostorná přebalovací taška s termoizolační kapsou a s možností zavěšení na rukojeť kočárku Držák na pití Velký nákupní košík Pláštěnka Integrovaná síťka proti hmyzu Bezpečí Textilní součásti kočárku jsou voděodolné Reflexní prvky na kočárku zvyšují bezpečí za snížené viditelnosti Ochrana proti slunečnímu záření (UV faktor 50+)

Technické údaje Rozměry složeného podvozku: 61 x 87 x 35 cm Hmotnost samotného podvozku: 8,95 kg Rozměry kočárku se sedákem: 61 x 102 x 118 cm Hmotnost: 13,2 kg Rozměry kočárku s korbičkou: 61 x 102 x 130 cm Hmotnost: 13,4 kg

HLAVNÍ CENA: NOORDI FJORDI SP 2v1 - barva Melange Graphite

k použití autosedačky Maxi Cosi na kočárek Noordi Fjordi potřebujete adaptér