Slevy 20% a 8% ve dnech 15.-17.9.2017

Slevy 20% a 8% ve dnech 15.-17.9.2017

Využijte možnosti nákupů se slevou ve dnech 15.-17.9.2017!

Ve dnech 15.-17.9.2017 nakoupíte v Malvíku v kamenném obchodě se slevou 20% a v e-shopu se slevou 8%. Během akce si můžete zasoutěžit o věcné ceny a užít si spoustu zábavy.

Podrobnosti budou postupně přibývat níže, nebo na našich facebookových stránkách, tak vše bedlivě sledujte.

 

SLEVOVÝ KÓD PRO NÁKUP NA ESHOPU JE: eshopzari2017

 

 • Sleva na prodejně se nevztahuje na značky Easywalker, Pampers, na bazarové zboží a na kolekci Joolz Tailor, Cybex Fashion a také na dárkové poukazy.
 • Nesčítá se s jinými slevami. 
 • V obchodě platí pouze na skladové zboží.
 • Neplatí na vyzvednutí dříve uzavřených objednávek, neplatí na objednání neskladového zboží v obchodě.
 • Počítá se z cen na obchodě (v některých případech nemusí být stejná jako na internetu)
 • Souběžně s akcí 20% na obchodě spouštíme slevu 8% v eshopu, sleva 8% v eshopu se počítá z cen v eshopu a platí i na zboží, které není skladem.
 • Sleva na eshopu se nevztahuje na značky X-lander, Navington, BeSafe, TFK, Lässig, Joie, Easywalker, Nuna, Pampers, na bazarové zboží a na kolekci Joolz Tailor, Cybex Fashion a také na dárkové poukazy.
 • V průběhu akce z organizačních důvodů není možné provádět rezervace zboží.
 • Nabízíme možnost doručení nákupu. Pokud jste bez auta, nebo se Váš nákup do auta nevejde, nabízíme odeslání nákupu službou PPL. V takovém případě si odnesete pouze účtenku, my Váš nákup zalepíme do krabice s označením čísla účtenky a adresou a nákup Vám pošleme během následujících dnů po akci.
 • Zakoupené zboží v akci není možné uskladňovat.
 • Zakoupené zboží nebude možné ještě v průběhu akce vyměňovat či vracet, v případě potřeby lze individuálně domluvit výměnu až po skončení akce, nově vybrané zboží bude bez slevy.
 • Zkontrolujte si prosím před zaplacením stav a kompletnost kupovaného zboží.
 • Personál bude oblečen do firemních triček s logem Malvík, abyste se lépe orientovali v davu :-)

 

Během akce se můžete občerstvit ve stánku Fruitisimo, s nabídkou skvělých freshů a zmrzliny.

 

Soutěže

Každý den si budete moci u nás zasoutěžit o skvělé ceny. Soutěžit se bude v přebalování, tentokrát bude soutěž otevřena úplně všem. Dále se můžete zúčastnit na prodejně naší instagramové soutěže v našem foto koutku.

Partnery našich soutěží jsou: Jablotron, Ceba, Motorola, Weleda, Kaarsgaren, Maxi Cosi, NUK, Valco.

 

Propozice soutěže v přebalování

termín: v pátek a sobotu 14.00-17.00h

pravidla: na přebalovacím pultu Ceba svléknout panenku, přebalit a obléknout s použitím všech připravených oblečků Noppies a plínek. Při rovnosti časů vítěze je připraven "rozstřel" kdo rychleji vypije 100ml kojenecké vody z lahvičky Tommee Tippee se savičkou pro novorozence :-)

vyhlášení: po skončení soutěže krátce po 17. hodině

Celou soutěží v pátek a sobotu bude provázet hvězdný moderátor a hrdý tatínek Pavel Cejnar.

 

Propozice instagramové soutěže

Princip je velmi jednoduchý.

1) udělejte si fotku kdekoli na prodejně. Ať již s váším nákupem, nebo vysněným produktem. Můžete použít naše vtipné rekvizity, které budou k dostání v soutěžním koutku.

2) označte foto hastagem #malvikkocarky

3) označte Malvíka na fotce @malvikkocarky

Z vybraných fotek poté vybereme ty co nás nejvíce zaujmou a následně je odměníme skvělými cenami jako jsou například chůvička od Motoroly, deka od Joolzu, cebuška od Ceby, atd. Tak určitě neváhejte a foťte :)

Budeme velmi rádi, když nás navštívíte a užijete si s námi skvělý víkend.

 


Děkujeme předem za trpělivost u pokladen :-)

Připomínáme, že náš obchod je vybaven občerstvením (včetně vody zdarma), WC, přebalovacím pultem, kojícím a krmícím koutkem včetně možnosti ohřevu jídla, vnitřní hernou, venkovním hřištěm. Nemusíte se bát dorazit i z daleka, můžete si u nás odpočinout a poskytnout sobě i dětičkám veškerou péči.

Ve dnech 15.-17.9. z kapacitních důvodů nevykupujeme do bazaru a dárky pro těhulky budou vydávany jen na jediné vybrané pokladně.