Sbírejte bodíky s Malvíkem!

Sbírejte bodíky s Malvíkem!

Jste registrovaní v našem eshopu a sbíráte věrnostní body? Nově je můžete sbírat i v našich partnerských eshopech! Prvním takovým eshopem je obchod VínozJižníMoravy.cz, ale pokud se bude akce líbit, připravujeme další.

Co můžete získat?

Pravidla jsou úplně jednoduchá - pokud jste registrování u Malvík.cz a nakoupíte v eshopu VínozJižníMoravy.cz, získáte 3 věrnostní body za každou lahev.

Jak body získat?

Pro přičtení bodů je nutné v objednávce vyplnit stejný email, jakým se přihlašujete do Malvík.cz a do kolonky "Věrnostní kód" vyplnit MALVÍK. Body se na účet v Malvíku přičtou po odeslání balíku na vaši adresu.

Proč nakoupit u VínozJižníMoravy.cz?

Obchod VínozJižníMoravy.cz dobře známe a nebojíme se nabídnout jeho služby. Na eshopu u všech produktů uvádí počet kusů skladem, takže můžete nakoupit bez obav, že byste na objednávku dlouho čekali.

Obchod nabízí přívlastková a jakostní vína od malosériových vinařů z Pálavy a Mikulovské podoblasti. Vinaři, které nabízí zásadně nedodávají vína do řetězců jako je Tesco a dalších supermarketů. Vína z vinařství Zámečník nekoupíte ani v žádné vinotéce v Praze nebo okolí. Většina vín v nabídce je oceněna medailemi z různých soutěží v ČR, ale i v zahraničí, což dokazuje, že kvalita nabízených vín je na mezinárodní úrovni.