Provoz během uzavření obchodů

Milé maminky a tatínkové,

Na této stránce najdete opět aktuální informace o našem provozu. Pokud jste na stránce opakovaně, stiskněte F5.

Záleží nám na třech věcech: ochrana zdraví vás i našich pracovníků, zamezení šíření viru, a dostupnost nutných potřeb pro maminky a miminka, které jinde nepořídíte.

Soustředíme se vysoké zásoby nutných potřeb pro maminky v očekávání, i již narozené děti. 

Sledujeme veškerá vládní usnesení a opatření jednotlivých Ministerstev, abychom ihned reagovali na nová nařízení, včas vás informovali a nabídli aktuální možnosti nákupu.

 

A JAK TO U NÁS TEDY MOMENTÁLNĚ FUNGUJE?

PRODEJNY

Naše obchody jsou z platného nařízení vlády ze dne 21.10.2020 zavřené, ve smyslu běžného rozsahu poskytovaných služeb. V provozovně lze vyzvednout objednávku z e-shopu nebo zakoupit kojenecká mléka, dětskou výživu, pleny a ostatní drogerii a lékárnu k péči o dítě. Nezdržujte se prosím v obchodě déle než je potřeba, respektujme důvody všech opatření. Uvnitř prodejny mějte zakrytá ústa a nos, u vstupu si desinfikujte ruce a použijte jednorázové rukavice (vše k dispozici), udržujte odstup. V žádném případě nevstupujte do obchodu v případě, že se cítíte nemocní. 

Otevírací dobu neměníme Po-Ne 9.00-19.30, ve všech 3 prodejnách

E-SHOP

Zde fungujeme na plné obrátky, neváhejte naše služby využít. Máme k dispozici i vlastní dopravu po Praze a okolí, nově jsme přidali možnost dodání do sítě Zásilkovny. 

Vyřizování telefonů a e-mailů na běžné lince 321 123 723 a objednavky@malvik.cz probíhá také v nezměněné podobě Po-Pá 8.00-16.30, můžete volat i na prodejny, kde personál bude mít k telefonování prostor.

I díky nově otevřené prodejně v Jirnech máme obrovské zásoby a stále je budeme doplňovat. Kapacity expedičního skladu jsou dostatečné, další rezervy jsou kdispozici. Můžete se na nás spolehnout

PORADENSTVÍ

Vzhledem k uzavřeným prodejnám pro běžný provoz přicházíte o možnost se s námi o výběru zboží poradit. Můžete si přečíst naše články "Jak vybrat", ale máme pro vás něco víc! Každý den budeme 2x živě vysílat na Instagramu. Budeme střídat prodejny, odkud budeme vysílat, dopolední blok bude vždy 45 min na námi zvolené téma, program bude uveřejněn předem, odpolední blok bude vyhrazen 45-60 min pro vaše dotazy a přání, psané do vysílání. 

Sledujte nás na Instagramu.