Povodně 2013 - provoz v Malvíku

Povodně 2013 - provoz v Malvíku

Povodně 2013 - provoz v Malvíku

Vážení zákazníci,

vzhledem k mnoha povodňovým opatřením zasíláme informace o našem provozu, abyste po nich nemuseli sami pátrat.

Provoz v obchodě je nepřerušen, obchod se nenachází v záplavové oblasti. Personál je téměř v plném stavu, až na ojedinělé výjimky se všichni mají jak dostat do práce, kdo nemůže pracuje z domova. Proto i e-shop, BAZAR a operátorské pracoviště zůstává bez omezení.

Příjezdové trasy k nám jsou samozřejmě v rámci uzavírek omezené, a rychle se mění. Nedokážeme tedy doporučit optimální cestu k nám. Aktuální informace lze sledovat na mnoha portálech a v médiích. 

Vzhledem k dopravním omezením mohou mít problém i přepravní společnosti, které k nám vozí zboží, a stejně tak které od nás odváží zabalené objednávky z eshopu. Mějte prosím trpělivost v případě mírného zpoždění deklarovaných termínů. Zatím jsme ale během dnešního dne nezaznamenali závažnější problém s přepravou zboží.

Bohužel nemůžeme vyjet naším autem na sběrné depo HeurekaPoint, všechny zásilky k odběru na HeurekaPoint odesíláme dnes na depo spedicí a budou v cílovém místě o den později. Velmi pravděpodobně se to bude týkat kromě pondělních (dnešních) i čtvrtečních odvozů na HeurekaPoint.

Jsme si vědomi, že některé potřeby péče o dítě jsou neodkladné, a rádi bychom tak vyšli vstříc všem, kteří potřebují sebemenší drobnost a nemohou se k nám dostat. Prozatím do konce tohoto týdne zasíláme kód pro uplatnění poštovného zdarma. Kód pro poštovné zdarma s platností od 3.6. do 9.6.2013 je >>POVODEN2013<

Přejeme všem zasaženým lidem mnoho sil a co nejméně škod. Pokud máte jakékoli speciální přání, neváhejte se na nás obrátit.

Tým Malvík