Nový koncept

Vítejte na informační stránce o novém konceptu, kterým se vydává náš čerstvě plnoletý Malvík. Omluvte dočasně textovou podobu, při přípravě prodejen zbývá jen velmi málo času, ale co nevidět se tu předvedeme v přehledné grafice :-)

Tak jsme si tak říkali, že když tolik let věrně dojíždíte až k nám do Hostivice, že bychom se pro změnu mohli přiblížit my vám. Koncept jedné velké prodejny na periferii ztrácí na atraktivitě, dostupnost MHD se za celá léta nezlepšila, nákupní trendy se změnily, nejžádanější je dostupnost a dodání nejlépe týž den. Síť prodejen umožní mimo jiné vyzvednutí e-shopové objednávky v den objednání, na vybrané prodejně. Neopouštíme však samotnou podstatu Malvíka, jak ho znáte, a to je největší a nejširší výběr zboží na jednom místě. Ať už navštívíte kteroukoli z našich prodejen, vyberete si vše na jednom místě, a ze všech značek, jako dosud.

Prodejny budou menší, ale ne malé. Současná má 1200m2, všechny nové budou mít 800m2. Cílem je tedy nejen přiblížení prodejen dostupností MHD, ale přiblížení obsluhy k vám - zákazníkům. A proto se celý náš nový koncept jmenuje:

CHCEME VÁM BÝT BLÍŽ

Současně měníme grafické pozadí komunikace, nově nás poznáte podle hnědo/zelené grafiky s motivem stromu, který nejlépe vystihuje naše poslání. Postupně vám náš strom představíme :-) Růžové logo zůstává. Nyní už si nás nespletete se všemi růžovo/modrými obchody :-)

První nový obchod, který pro vás připravujeme, otevřeme ještě v tomto roce, v průběhu listopadu, nejpozději 1.12.2018. Najdete ho pár kroků od východu z metra Pražského povstání. A protože je to náš první nový obchod ve městě, stvořený pro vás, dopřáli jsme mu opravu parádní interiér z pera designérů působících především v Hongkongu. Dali jsme mu název Malvík -City, díky uzlu MHD metro, tramvaj, autobus a parkování na ulici. Ukážeme vám více, každý den sem něco nového přidáme. Sledujte nás! A nejen zde. Průběžně komunikujeme nové informace i na Facebooku, Instagramu, a určitě odebírejte newslettery. 

A co bude se současnou prodejnou? Tu opustíme k 28.2.2019. Do 31.1.2019 nepoznáte vůbec žádné změny, v průběhu února zde otevřeme velký výprodej všeho, co se nám nechce nikam stěhovat, a budou odsud nenápadně mizet regály. Do té doby budou otevřené 3 prodejny nového konceptu. Kromě Malvík -City ještě dva nové Malvík - Family, které také budou dostupné MHD, ale současně to budou samostatné budovy s vlastním parkovištěm, jako současný Malvík v Hostivici. Ještě důležité ujištění pro místní zákazníky, a zákazníky zvyklé dojíždět právě sem. Jeden z nových Malvík Family bude opravdu blízko :-)

ROSTEME.. DÍKY VÁM, A PRO VÁS.. A MOC NÁS TO TĚŠÍ A BAVÍ