Novinky iCandy

Novinky iCandy

Další "přírůstky" iCandy opět v kouzelných barvách!

O vyjímečnosti a kráse kočárků iCandy jsme již psali. Nyní bychom Vám rádi představili dvě novinky od tohoto britského výrobce. Jedná se o iCandy sportovní kočárek strawberry a iCandy peach jogger.

iCandy kočárek strawberry  se může pyšnit mnoha úžasnými funkcemi včetně systému automatického vyrovnání po rozložení MEMORY™ a ojedinělého systému při skládání jednou rukou STEP AND STAND FOLD™. Kočárek je z lehkého nekorozivního hliníkového podvozku, který váží pouhých 8 kg! Stylové křivky a zároveň praktičnost kočárku opět potvrzují vyjímečnost iCandy. Prostorná korbička se může pochlubit možností vodorovné polohy pro ležení, takže ji v případě potřeby můžete zcela bez obav použít i pro celonoční spánek miminka. Společně s autosedačkou tvoří iCandy strawberry skutečně praktickou cestovní výbavu.

U kočárku strawberry máte navíc možnost vybrat si z několika krásných trendy barev : černý bez, granátové jablko, assam a earl grey. Součástí balíčku ˝chutí˝ k sedačce je vyměnitelná boudička a luxusní podložka na sedačku. Balíček chutí ke korbičce obsahuje vyměnitelnou boudičku a kryt korbičky. Díky těmto ˝příchutím˝si můžete zvolit jinou barvu kdykoliv budete mít náladu..

Minimalistický styl, na dotek jemné tkaniny a stylové hladké křivky. To je iCandy peach jogger. Kočárek je k dispozici ve třech vyjímečně krásných barvách – blackberry (ostružina), cranberry (brusinka) a glacier (ledovec). Samozřejmostí jsou opět funkce, které jistě oceníte – skládání jednou rukou, snadno a rychle odnímatelné přední kolo a další. Peach jogger je standardně dodáván se vzduchovými koly. Pokud ale nedáte dopustit na klasická pevná kola, můžete zvolit kola z EVA plastu.

Korba kočárku iCandy peach jogger opět nabízí možnost vodorovné polohy pro ležení a je snadno odnímatelná jednou rukou. Stejně jako u originálního podvozku peach můžete podvozek jedním jednoduchým pohybem složit, uchopit za popruh a přemístit. Vzhledem k veškerým originálním možnostem kočárků iCandy pro nastavení sedačky po nebo proti směru jízdy a skutečně snadné ovladatelnosti získáte výborně flexibilní sportovní kočárek.