Malvík Mini

Je to tady!

27.4., po jeden a půl měsíci karanténních opatření, se opět otevřou dveře našich obchodů. Tak moc jste nám chyběli! I když jsme ani na den neopustili prostory prodejny, abychom vám byli k dispozici na výdej objednávek z e-shopu či rychlý nákup dětské výživy, i když jsme vám předváděli kočárky a autosedačky v živém vysílání na Instagramu, nic se nevyrovná tomu, když můžete konečně přijít a vybrat si osobně.

A jak to vlastně teď bude?

od 27.4. můžeme poskytovat služby na omezené ploše do 200m2. V obou našich obchodech vymezíme tuto plochu a umístíme na ni nejžádanější zboží. Cokoli budete potřebovat jiného, přinese obsluha na vymezenou plochu z ostatních prostor nebo ze skladu. Žádný problém. Abychom využili dvou prodejen, umístíme na každou z nich na vymezených 200m2 něco trochu jiného, a budeme vás podrobně informovat, co kde je. Před otevřením vám obě prodejny natočíme, abyste měli představu, do čeho jdete :-)

Prodejny jsou již nyní vybaveny dezinfekcemi a rukavicemi u vchodu, vstup je možný pouze s rouškou, a pokud přibudou další nařízená opatření, vše zajistíme a informujeme vás zde. Pravděpodobně bude omezen počet lidí na prodejně najednou, spolehněte se, že to zodpovědně zorganizujeme. Když jsme to zvládli dosud, zvládneme už spolu všechno!

Tento režim by měl trvat 2 týdny, od 11.5. bychom měli otevřít celé plochy (obě prodejny jsou do 1000m2). Samozřejmě se instrukce vlády mohou měnit, proto nás stále sledujte.

Tomuto 14-dennímu režimu na ploše 200m2 jsme dali název Malvík Mini a vyrobili mu i vlastní logo, doufáme, že se vám líbí :-) Najdete pod ním všechny průběžné informace v emailech a na sociálních sítích.

Těšíme se na vás!

Váš

 

Ihned od 27.4. také začneme znovu rozdávat dárky pro těhulky!!!