Hurá na prázdniny

Hurá na prázdniny!

Vyražte s námi za dobrodružstvím. V zápalu letošních prázdnin se chystáme na výlety, které chceme podniknout převážně po Česku, a které si chceme s vámi a s vašimi dětmi pořádně užít. Jdete do toho? Jestli ano, máme pro vás praktickou pomůcku – Výletníček s mapami a tipy na výlety. K tomu potěšující 10% slevu na celé portfolio Good Gout, Salvest a Kendamil*.

Samozřejmě nesmí chybět SOUTĚŽ!

Tahle je o nejnakažlivějším úsměvu. Tři nejvysmátější v ní vyhrají hlavní cenu – fotoaparát Polaroid Instax MINI a k němu i album s náplní fotopapírů a ještě půlroční zásobu energie v podobě našich BIO produktů. Tři, kteří budou mít úsměv o něco méně nakažlivý, vyhrají přenosný gril Campingaz a dalších šest usměvavých získá sadu nádobí Campingaz TREKKING KIT. Tak s chutí do toho! Naším heslem je od této chvíle „S chutí za společnými zážitky!“

A jak na to?

Vyfoťte se na výletě s produkty Good Gout, Salvest nebo Kendamil* a fotku na Instagramu označte #vicecasusdetmi. Tak jednoduché to je. Tedy vlastně není – musíte se u toho umět smát! Protože pouze ten nejnakažlivější úsměv vyhrává!

Úplná pravidla soutěže: https://www.vicecasusdetmi.cz/hura-na-prazdniny/

* Nevztahuje se na počáteční kojenecké mléko a speciální kojeneckou výživu.

Akce trvá od 21.6. do 18.7.2021