Garance zpětného odkupu

Garance zpětného odkupu

Už nepotřebujete zboží u nás zakoupené?

Není nic jednoduššího, než nám ho vrátit :-)

Jako jediní nabízíme tuto unikátní službu, kterou skutečně garantujeme. Jakékoli zboží, v původní nákupní hodnotě nad 500 Kč, vyjma oblečení a samostatných dílů kočárků, můžete u nás opět nechat, až vám doslouží, a vybrat si třeba rovnou jiné, aktuálnější. U kočárků vykupujeme pouze celé komplety, jak byly zakoupeny.

Jak to celé funguje?

Zboží zakoupené u nás automaticky vykoupíme za 25% původní ceny*. Pokud máte v plánu částku za výkup utratit rovnou u nás za jiné zboží, dáme vám dokonce 35% původní ceny*

ZBOŽÍ VYKUPUJEME V PRODEJNĚ MALVÍK FAMILY, SEVERNÍ 278, JINOČANY, POUZE VE VŠEDNÍCH DNECH, OD 9.00-16.00 HOD. 

 


 

*podmínkou výkupu je stáří zboží max. 30 měsíců od zakoupení, zboží čisté, pokud lze tak vyprané a 100% stav z pohledu funkčnosti. K výkupu je nutná účtenka či faktura, anebo přesné datum nákupu, podle kterého se dá u nás v systému vyhledat. Nevykupujeme textil, díly kočárků a zboží v původní hodnotě menší než 500 Kč. Výkupy lze provést pouze osobně na prodejně. Peníze za výkup posíláme na účet do 14 dnů od převzetí. 
Naše nové prodejny

nyní jsme vám blíž

Po-Ne 9.00-19:30
Podrobné kontakty zde >

Nevíte si rady s nákupem?

Rádi Vám poradíme

Volejte 321 123 723
Pište objednavky@malvik.cz

Věrnostní program

Každý nákup Vám přinese body

Získejte V.I.P. kartu
Více informací zde >

Garance zpětného odkupu

až 35% ceny do 30 měsíců od nákupu

Odkoupíme co nepotřebujete
Více informací zde >

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.