Garance zpětného odkupu

Garance zpětného odkupu

Už nepotřebujete zboží u nás zakoupené?

Není nic jednoduššího, než nám ho vrátit :-)

Jako jediní nabízíme tuto unikátní službu, kterou skutečně garantujeme. Jakékoli zboží, v původní nákupní hodnotě nad 500 Kč, vyjma oblečení a samostatných dílů kočárků, můžete u nás opět nechat, až vám doslouží, a vybrat si třeba rovnou jiné, aktuálnější. U kočárků vykupujeme pouze celé komplety, jak byly zakoupeny.

Jak to celé funguje?

Zboží zakoupené u nás automaticky vykoupíme za 25% původní ceny*. Pokud máte v plánu částku za výkup utratit rovnou u nás za jiné zboží, dáme vám dokonce 35% původní ceny*

ZBOŽÍ VYKUPUJEME V PRODEJNĚ MALVÍK, JETŘICHOVA 2463, HOSTIVICE, POUZE VE VŠEDNÍCH DNECH, OD 9.00-16.00 HOD. 

 


 

*podmínkou výkupu je stáří zboží max. 30 měsíců od zakoupení, zboží čisté, pokud lze tak vyprané a 100% stav z pohledu funkčnosti. K výkupu je nutná účtenka či faktura, anebo přesné datum nákupu, podle kterého se dá u nás v systému vyhledat. Nevykupujeme textil, díly kočárků a zboží v původní hodnotě menší než 500 Kč. Výkupy lze provést pouze osobně na prodejně. Peníze za výkup posíláme na účet do 14 dnů od převzetí. 
Velká prodejna v Hostivici

40.000 položek na 1.200 m2

Po-Ne 9.00-19:30
Podrobné kontakty zde >

Nevíte si rady s nákupem?

Rádi Vám poradíme

Volejte 321 123 723
Pište objednavky@malvik.cz

Věrnostní program

Každý nákup Vám přinese body

Získejte V.I.P. kartu
Více informací zde >

Garance zpětného odkupu

až 35% ceny do 30 měsíců od nákupu

Odkoupíme co nepotřebujete
Více informací zde >

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.