Britax DualFix upozornění

Britax DualFix upozornění

Důležitá informace pro zákazníky, kteří v posledních pár měsících zakoupili autosedačku BritaxRömer DUALFIX.

Vážení zákazníci,

bezpečnost dětí a kvalita produktů je pro společnost BritaxRömer nejvyšší prioritou – bez jakýchkoliv kompromisů. Kvůli možnému bezpečnostnímu problému s jednou komponentou na autosedačkách DUALFIX je zahájeno dobrovolné stažení z trhu této autosedačky.

 

Tato potenciálně nebezpečná komponenta byla použita ve výrobní šarži prodané v rozmezí od 3. listopadu 2017 do 22. března 2018. Tato specifická součást není použitá v žádné jiné autosedačce nebo produktu od BritaxRömer.

 

BritaxRömer proaktivně zahájil toto dobrovolné stažení z trhu na základě výsledků interních, pravidelných testů kvality, které nesplnily vysoké standardy bezpečnosti společnosti BritaxRömer. Společnost BritaxRömer provádí testy kvality mnohem častěji, než je zákonem požadováno pro zajištění kvality těchto bezpečnostních produktů.

 

DŮLEŽITÉ! POKUD JSTE ZAKOUPILI VÁŠ DUALFIX V ROZMEZÍ MEZI 3. LISTOPADEM A 22. BŘEZNEM, PROSÍM NAVŠTIVTE NÁSLEDUJÍCÍ WEBOVOU STRÁNKU PRO KONTROLU, JESTLI VAŠI AUTOSEDAČKU NENÍ NUTNÉ VYMĚNIT: www.dualfix-check.com

 

Společnost BritaxRömer si klade za cíl učinit toto stažení co nejjednodušší pro zákazníky s potenciálně zasaženými produkty. Pro otázky nebo obavy kontaktujte prosím SPOLEČNOST BritaxRömer přímo prostřednictvím e-mailu na adrese dualfix-check@britax.com.

 

Omlouváme se za jakékoliv případné nepříjemnosti, nicméně jsme přesvědčeni, že je naší povinností kontaktovat Vás v této důležité věci a pomoci Vám s kontrolou autosedačky.

 


S pozdravem,

Britax Römer
Naše nové prodejny

nyní jsme vám blíž

Po-Ne 9.00-19:30
Podrobné kontakty zde >

Nevíte si rady s nákupem?

Rádi Vám poradíme

Volejte 321 123 723
Pište objednavky@malvik.cz

Věrnostní program

Každý nákup Vám přinese body

Získejte V.I.P. kartu
Více informací zde >

Garance zpětného odkupu

až 35% ceny do 30 měsíců od nákupu

Odkoupíme co nepotřebujete
Více informací zde >

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.