Angelcare

Vyjádření výrobce / dovozce k mediální kauze Angelcare

Vážení zákazníci,

pravděpodobně jste zaznamenali mediální kauzu ohledně výrobku Angelcare:

Praha - Česká obchodní inspekce (ČOI) varuje rodiče před přístrojem na monitorování kojenců a malých dětí Angelcare bez krytky kabelů. Angelcare, pohybový a zvukový monitor v různých typových provedeních, nahlásila Malta do systému Rapex, protože nebyl dostatečně zabezpečen a při jeho užívání se staly dva případy, kdy se dítě uškrtilo.

http://www.denik.cz/ekonomika/inspekce-varuje-pred-pristrojem-angelcare-na-sledovani-kojencu-20140814.html

Poptávky po chráničích kabelů můžete realizovat přímo na webu www.angelcare.cz , kde je objednávkový formulář pro objednávku zdarma a přes který je ověřováno výrobní číslo/LOT Angelcare. Chrániče stávajícím uživatelům jsou zasílány bezplatně.

TÝKÁ SE POUZE MONITORŮ POHYBŮ se snímacími deskami!! Chránič fixuje kabel od snímacích desek viz video - chrániče nejsou dodávány k chůvičkám, monitorům zvuku AC420, AC1120

http://youtu.be/Hwq4ysXH66o

 kde najdete výrobní číslo/LOT  

   

1 Angelcare s deskami = 1 chránič kabelů 

- při používání Angelcare podle Návodu k obsluze (snímací desky pod matrací a jednotka mimo postýlku viz text i obrázky v návodu) nebezpečí úrazu kabelem desek nehrozí a riziko úrazu je srovnatelné s rizikem u jakéhokoliv kabelového výrobku v dětském pokoji  (riziko úrazu u konkurenčních monitorů, vkládaných do postýlek, je objektivně nesrovnatelně větší, kabel vede v dosahu dítěte!)

- medializované modely Angelcare z Malty se do ČR nedovážejí, stejně jako se nedovážejí varianty určené pro Anglii, nebo Polsko apod. Naše distribuce je západoevropská, frankofonní.

- modely bez chráničů kabelů se již nedovážejí a u nových modelů je chránič kabelů Fix Kit součástí balení.

Angelcare®

Stráň 786/12, CZ-63900 Brno   

Tel.: +420 543 249 649

Tel.: +420 722 507 662

info@angelcare.cz

www.angelcare.cz