THULE Shine Air Purifier Canopy filtrační stříška

Stříška, která filtruje vzduch, který vaše dítě dýchá  Thule vyvinul Thule Shine Air Purifier Canopy , stříšku speciálně vyvinutou pro kočárek Thule Shine , která… Zobrazit více

THULE
Internetová cena: 11 421 Kč

Původní cena: 12 690 Kč

Nákupem získáte 57 bodů do věrnostního programu.

Sleva 10%

10 dní
Kód: P1334628
Doprava: zdarma / info o dopravě

Popis produktu


Stříška, která filtruje vzduch, který vaše dítě dýchá 

Thule vyvinul Thule Shine Air Purifier Canopy , stříšku speciálně vyvinutou pro kočárek Thule Shine , která umožňuje dítěti dýchat čistý vzduch, ať jste kdekoli.

Inovativní Thule Shine Air Purifier Canopy funguje jak na korbě, tak na sedačce kočárku, takže vaše dítě může dýchat vyčištěný vzduch během nejdůležitějších let vývoje plic.

Thule se spojila se švédským technologickým start-upem bubl AB na vývoji technologie čištění vzduchu používané v Thule Shine Air Purifier Canopy. Tento systém, založený na vědě a využívající osvědčené technologie, umožňuje dítěti dýchat čistý vzduch, ať jste kdekoli. Kryt používá HEPA filtr , který se také používá v čističkách vzduchu, ventilačních systémech v potravinářských provozech a operačních sálech v nemocnicích.

Thule Shine Air Purifier Canopy bude uveden na trh na jaře 2023 

Tichý ventilátor stříšky zajišťuje, že vaše dítě nebude probuzeno ani rušeno, a vytváří jemný vánek filtrovaného vzduchu. Navzdory mírnému proudění vzduchu se kolem vašeho dítěte každou minutu uvolní přes 150 litrů vyčištěného vzduchu . Když se filtr nakonec naplní částicemi – zhruba jednou nebo dvakrát
ročně v závislosti na používání – rodiče budou prostřednictvím aplikace upozorněni. Náhradní filtry se pak snadno vymění.

 

 

Výrobce THULE

Související produkty

THULE AIR PURIFIER FILTERS 2 PCS, NÁHRADNÍ FILTRY KE STŘÍŠCE - SLUNEČNÍKY A CLONY - KOČÁRKY A PŘÍSLUŠENSTVÍ THULE

THULE Air purifier filters 2 pcs, náhradní filtry ke stříšce

1 020 Kč 918 Kč 10 dní

Oblíbený
produkt
Sleva 10%
Kód: P1334629