Doprava zdarma
Sleva 43%
Oblíbený
produkt

Sunar 8x Complex 3 Mléko batolecí 600g

Sunar Complex 3 je batolecí mléko z plnotučného mléka, bez palmového oleje. Vyvinuto podle vzoru mateřského mléka. Je určeno pro děti od ukončeného 12. měsíce a… Zobrazit více

Sunar
Internetová cena: 1 592 Kč

Původní cena: 2 792 Kč

Nákupem získáte 7 bodů do věrnostního programu.

Sleva 43% do 21. 04.

1 týden
Kód: P1344280
Doprava: zdarma / info o dopravě

Popis produktu


Sunar Complex 3 je batolecí mléko z plnotučného mléka, bez palmového oleje. Vyvinuto podle vzoru mateřského mléka. Je určeno pro děti od ukončeného 12. měsíce a obsahuje unikátní kombinaci látek přirozeně se vyskytujících v mateřském mléce.

Mléčná výživa pro malé děti pro spokojené bříško.

Sunar Complex 3 byl vyvinut po vzoru mateřského mléka a obsahuje unikátní  kombinaci živin, které se v mateřském mléce přirozeně vyskytují.

Plnotučné mléko, ze kterého je Sunar Complex  vyroben,  dodává mléku lahodnou chuť, a proto je dětmi velmi dobře přijímáno a mají spokojené bříško.

Proč si vybrat Sunar Complex:

 - Z plnotučného kravského mléka

 - Bez palmového oleje

 - Podpora imunity díky vitaminům A, C a D

 - Podpora správného vývoje díky obsahu železa, které přispívá k rozvoji poznávacích funkcí a správnému vývoji imunitního systému

 - Vápník a vitamin D jsou potřebné pro normální růst a vývin kostí

Omega 3 masné kyseliny (kyselina alfa-linolenová) přispívá k rozvoji mozku a nervové soustavy 

Na kvalitě záleží:

Kojenecká mléka Sunar se vyrábí udržitelným a ekologickým způsobem z čerstvého kravského mléka a smetany v oblasti 2 UNESCO biosfér ve Švédsku. Při výrobě jsou aplikovány pokročilé technologie výroby a samozřejmostí je přísná kontrola kvality.

Více než 80 let výzkumu:

Sunar s láskou pečuje o dětská bříška více než 80 let. Tato receptura byla vyvinuta experty z Hero Institute for Infant Nutrition, kteří spolupracují s předními zahraničními vědeckými odborníky na výživu, nemocnicemi a univerzitami.

Sunar Complex 3 je mléčná výživa v prášku. Je určen pouze pro výživu malých dětí od ukončeného 12. měsíce věku dítěte v období odstavování nebo pokud nemohou být kojeni. Má být pouze součástí smíšené a vyvážené stravy. Potravina pro zvláštní výživu.

Kojení je pro novorozence a kojence nejlepší způsob výživy. Sunar Complex 3 není určen jako náhrada mateřského mléka během prvních šesti měsíců života dítěte. Není určen pro kojence do 1 roku. Pro zdraví kojenců je důležité správné dodržování návodu k přípravě. Při přípravě používejte pouze přiloženou odměrku. Neměňte poměr prášku a vody.

Odtučněné mléko, plnotučné mléko, maltodextrin, laktóza (z mléka), slunečnicový olej, řepkový olej, vápenaté soli kyseliny orthofosforečné, draselné soli kyseliny citronové, uhličitan vápenatý, emulgátor (sójový lecithin), chlorid hořečnatý, chlorid sodný, rybí olej, L-askorbát sodný, síran železnatý, L-askorbyl-6-palmitát, citronan sodný, chlorid cholinu, inositol, síran zinečnatý, L-karnitin, směs tokoferolů, nikotinamid, D-pantothenát vápenatý, síran měďnatý, retinyl-palmitát, thiamin hydrochlorid, riboflavin, pyridoxin hydrochlorid, jodid draselný, kyselina listová (kyselina pteroylmonoglutamová/, seleničitan sodný, fytomenadion, síran manganatý, cholekalciferol, D-biotin, kyanokobalamin.
Antialergické ne
Určeno pro věk od 1 roku, od ukončeného 14. měsíce
BIO ne
Kozí ne
Výrobce Sunar