Scamp mantinel do postýlky válec (WhiteLittleClouds)

MANTINEL DO DĚTSKÉ POSTÝLKY - válec(mantinel lze prát i s výplní)Všichni chceme, aby naše děti byly v bezpečí a šťastné, a proto jsme vytvořili vysoce kvalitní a… Zobrazit více

Vyberte variantu
  • Zobrazit další varianty
Produkt má více variant.
Internetová cena: 419 Kč

Nákupem získáte 2 bodů do věrnostního programu.

2 týdny
Kód: P1326905
Doprava: info o dopravě

Popis produktu


MANTINEL DO DĚTSKÉ POSTÝLKY - válec(mantinel lze prát i s výplní)Všichni chceme, aby naše děti byly v bezpečí a šťastné, a proto jsme vytvořili vysoce kvalitní a pohodlné mantinely (nejen)do postýlky.Kromě ochrany našich nejmenších před možným zraněním jsou také dokonalým doplňkem dětského pokojíčku.Průměr: 11-12 cmRozměr: 150 cm, 180 cm, 210 cm, 300 cm.
Nebo varianta z třech častíPotah vyroben ze 100% bavlny, certifikováno ŐKO-Tex® Standard 100.Výplň: silikonový polyester (koule) / výplň má vynikající vlastnosti: je tichá – při používání se jednotlivé části o sebe netřou. Navíc je velmi lehká, ale přitom si dobře udrží svůj tvar, má termoregulační vlastnosti, dobře odvádí vlhkost. Je anti alergenní. Velmi dobře se přizpůsobí požadovanému tvaru.Potah je možné na jednom konci rozepnout pomocí zipu pro doplnění / odebrání výplně, dle vaší potřeby.Na vnitřní straně potahu je nažehlena vrstva z prodyšného materiálů Vetex, který dobře drží tvar a zabraňuje vypadnutí výplně.3-dílnou sadu lze využít: jako podporu proti převrácení v dětské postýlce, nebo na přebalovacím pultu. Později je možné válec použít jako polštář za krk nebo jako izolaci ke dveřím či oknům.Válec je ideální jako mantinel do dětské postýlky, ohrádky, ochrání před zraněním i chladnou zdí.Lze prát v pračce na 40° C i s výplní.