MoMi Postýlka SMART BED 4v1 béžová

Potřeba blízkosti je v prvních měsících života každého dítěte velmi silná. To platí jak pro dítě, tak pro Vás. Abychom Vám usnadnili péči o miminko a noční rutinu,… Zobrazit více

MoMi
Internetová cena: 3 790 Kč

Nákupem získáte 18 bodů do věrnostního programu.

1 týden
Kód: P1243703
Doprava: zdarma / info o dopravě

Popis produktu


Potřeba blízkosti je v prvních měsících života každého dítěte velmi silná. To platí jak pro dítě, tak pro Vás.

Abychom Vám usnadnili péči o miminko a noční rutinu, dovolte mi představit MoMi SMART BED, postýlku 4 v 1. Zajistí Vám pohodlí mít dítě hned po svém boku.

Ale to není všechno! Až Vaše dítě povyroste, postýlka MoMi SMART BED se přizpůsobí jeho potřebám a promění se v bezpečnou ohrádku.

- 5 výškových úrovní a možnost přizpůsobit se výšce postele
- Hliníkový rám
- Funkce dětské postýlky, kterou lze umístit k Vaší posteli
- Funkce ohrádky na hraní
- Možnost nastavení úhlu sklonu matrace
- Dvě úrovně pro spaní
- Snadno odnímatelný potah
- Omyvatelný potah
- Uzavřená přihrádka na příslušenství
- Měkká vnitřní úprava
- Prodyšná síťovina
- Snadná montáž
- Kompaktní rozměry ve složeném stavu
- Stabilní konstrukce
- Kolečka pro snadné přemisťování
- Vlastnosti cestovní postýlky
- Dodává se s dlouhými pásy pro připevnění k posteli rodičů
- Dodává se s matrací
- Dodává se s moskytiérou

Čím je MoMi SMART BED výjimečná?

Tato postýlka je dokonalým kompromisem ve věčném boji o to, zda má Vaše dítě spát samo, nebo s Vámi. Děťátko spí "samo", ale dostatečně blízko Vás, abyste nemuseli každou noc vstávat z vlastní postele.

Přistýlka je nejlepším přítelem kojící maminky. Dokáže zcela eliminovat vstávání, noční bloudění a krmení na židli. Odlehčuje také páteři. MoMi SMART BED pozitivně ovlivní kvalitu Vašeho spánku. MoMi SMART BED je produkt 4 v 1. Můžete ji používat jako samostatnou postýlku i jako přistýlku pro rodiče. Díky kompaktním rozměrům a nízké hmotnosti lze MoMi SMART BED používat také jako cestovní postýlku a pro starší děti jako ohrádku.

Nosnost postýlky je 9kg. Snížením matrace získáte postýlku/ohrádku pro starší dítě do 15 kg. V této poloze slouží postýlka také jako ohrádka a poskytuje dítěti bezpečný a pohodlný prostor pro hraní. Otvor na zip umožňuje dítěti vylézt zpod postýlky. Takže ho nemusíte nosit!

Nemusíte se bát, že by se Vám MoMi SMART BED nevešla vedle postele v ložnici. Díky pětistupňové regulační stupnici si můžete snadno nastavit výšku podle svých potřeb. Možnost nastavení úhlu matrace se ukáže jako Váš přítel, když je batoleti zima. Nastavení správného sklonu mu pomůže dýchat během rýmy.

Pod postýlkou je praktická uzavíratelná kapsa, do které můžete uložit ty nejužitečnější věci – pleny, dudlík, deku. Díky tomu budete mít vždy po ruce vše, co potřebujete.

Součástí postýlky je pěnová matrace s rozměry 50x90 cm a tloušťkou 25mm, která má potah z polyesteru.Pod matrací se nachází také dřevovláknitá deska, která slouží namísto roštu v postýlce.

Dětská postýlka MoMi SMART BED je skvělým komfortem, jak pro Vaše dítě, tak také pro Vás. Zajistí Vám zdravý spánek a klidnou noc. Dobrou noc.

Značka: MoMi
Model: SMART BED
Délka postýlky: 95 cm
Šířka postýlky: 55 cm
Výška postýlky: 75-88 cm
Rozměry matrace: 50 x 88 cm
Záruka výrobce: 24 měsícůBarva Béžová
Výrobce MoMi

Video


Jak správně vybrat