Autosedačky » Autosedačky 0-18kg » BeSafe Izi Combi X3 2013


Be Safe - BeSafe Izi Combi X3 2013

Internetová cena: 9 440 Kč
Varianta:
Dostupnost skladem
ks
Essoxspočítejte si   (podmínky)
Výrobce: Be Safe
Doprava: zdarma
Facebook
BeSafe Izi Combi X3 2013
Be Safe
BeSafe Izi Combi X3 2013
BeSafe Izi Combi X3 2013
BeSafe Izi Combi X3 2013
BeSafe Izi Combi X3 2013
BeSafe Izi Combi X3 2013
BeSafe Izi Combi X3 2013


Další kategorie:   Autosedačky »Autosedačky 0-18kg

Vaše dítě na vás kouká a zkouší vám pomocí zvuků a gest vysvětlit, co si přeje. Někdy je snadné porozumět, někdy je to nemožné. Komunikace mezi rodiči a dítětem je mnohem víc než jen slova a gesta. Někdy je jednoduchá, někdy ne. Vaše dítě se bude cítit bezpečně a pohodlně v autosedačce iZi Combi, ať už bude sedět po nebo proti směru jízdy.

  • váhová kategorie: 0-18 kg
  • věk: přibližně od 6 měsíců do 4 let
  • skupina: 0-1 & 1
  • směr: proti směru jízdy 0-18 kg, po směru jízdy
    9-18 kg
  • schváleno dle ECE R44/04
  • instalace: tříbodové pásy

BeSafe doporučuje používat autosedačky uchycené proti směru jízdy co nejdéle – nejlépe do 4 let věku dítěte. Toto doporučení vychází z dlouholetých studií a testů, které prokázaly, že konstrukce autosedačky upevněné proti směru jízdy pracuje jako ochranný štít, který absorbuje náraz. Síla působící na krk dítěte je v takovém případě pětkrát menší než u sedačky uchycené po směru jízdy.

Autosedačka iZi Combi se ve váhové kategorii 0-18 kg instaluje proti směru jízdy. U váhové kategorie 9-18 můžete využít možnosti instalace i po směru jízdy. Unikátní upínací systém, přední vzpěra a bezpečnostní podpěra autosedačku maximálně stabilizují. Při uchycení autosedačky po směru jízdy /váhová kategorie 9-18 kg/ je vrchní automobilový pás uchycen na obou stranách v co nejvyšších možných bodech. Tím je v případě nárazu zajištěna její maximální stabilita. Vylepšená boční ochrana lépe absorbuje nárazovou energii a tím více chrání zranitelné části těla včetně hlavy a krku. Nový systém výškového nastavení podhlavníku automaticky nastavuje i výšku pásů. I u modelu iZi Combi najdete několik vylepšení v oblasti komfortu cestování. Celá autosedačka je polohovací a má prodlouženou zádovou část s ventilačními otvory. Nový magnetický systém udrží rozepnuté integrované pásy mimo plochu autosedačky a tím ulehčuje manipulaci s dítětem.

Autosedačka iZi Combi je homologovaná pro děti od narození. Vzhledem k poloze novorozence v této autosedačce BeSafe doporučuje dokoupit přídavnou vložku nebo posunout používání autosedačky na dobu, kdy si dítě začíná samo sedat

isofix nemá / nelze dokoupit
Medvídek zdarma

Doprava zdarma U každé objednávky nad 350 Kč za Vás dopravu platíme my.

Vždy něco navíc Ke každé objednávce nad 3 000 Kč Vám přibalíme 1ks látkových plen s potiskem.

Související zboží