KidsKit® Kiddy Bin Stool - Stupátko

KidsKit
Internetová cena: 199 Kč

Původní cena: 449 Kč

Skladem
Vystaveno na prodejně:
Malvík FAMILY Jinočany
Malvík CITY Pankrác
Doprava: info o dopravě

Popis produktu

Jednoduché, užitečné a efektivní!

Kiddy Stool od KidsKit může být použita v několika fázích, v závislosti na věku a potřeb dítěte. K jeho speciálním bezpečnostním vlastnostem patří pevnost a stabilita, nastavitelnost výšky, gumová základna, která zabraňuje proti sklouznutí stoličky. Teplé barvy a ergonomický tvar umožní užitečný produkt pro rodiče a děti.

 

Tento produkt lze použít takto: 

1 stupátko pro děti: je ideální do koupelny - používá se v několika fázích růstu, jeho výška je nastavitelná. 

2.  kdekoliv po bytě, je stabilní a velice pevná 

3.  je ideální pro dětský pokoj. 

 

Zvláštní bezpečnostní prvky:

  • je robustní a stabilní
  • lze nastavit na výšku
  • guma na základně, aby se zabránilo uklouznutí
  • použité plasty jsou nejvyšší jakosti
  • vhodné do 50 kg

 


KidsKit je předním výrobcem kojeneckých a batolecích produktů, které poskytují inovativní řešení pro rodiče i děti v dnešním dynamickém a měnícím se světě.
Jejich produkty jsou vyrobeny ve vysoké kvalitě s maximálními bezpečnostními prvky. 

Jejich výrobky jsou vyráběny v moderních zařízeních pomocí state-of-the-art technologie a jsou v souladu s nejpřísnějšími mezinárodními bezpečnostními normami a požadavky.  
KidsKit výrobky jsou trendem po celém světě a jsou uznávány jako "Jednoduše elegantní a dokonale provedené" a usnadňují život rodičům a dětem. 

Jejich produkty nabízejí zábavné barvy, veselé vzory, originalitu, bezpečnost a spolehlivost. KidsKit vyrábí kvalitní produkty pro děti i rodiče již 25 let, které se prodávají ve více než 50 zemích celého světa. 

Jako rodiče víme, že není nic důležitějšího než zdraví a bezpečnost Našich dětí. Kidskit se zavázala vyrábět produkty, které splňují nejvyšší standardy při použití kvalitních materiálů s důrazem na bezpečnost. Kontrolu kvality zajišťuje odborný tým a všechny výrobky mají certifikaci UNI EN ISO 9001.

Výrobce KidsKit

Jak správně vybrat