TrueLife SonicBrush Clean30 White

Sonický kartáček s technologií SonicTrue®, 70 000 pohybů za minutu, 5 režimů – Clean, Shine, Whiten, Massage, Sensitive, 2 hlavice Standard, vodotěsný, 30 dnů na 1… Zobrazit více

TrueLife
Internetová cena: 899 Kč

Nákupem získáte 4 bodů do věrnostního programu.

1 týden
Kód: P1341977
Doprava: info o dopravě

Popis produktu


Sonický kartáček s technologií SonicTrue®, 70 000 pohybů za minutu, 5 režimů – Clean, Shine, Whiten, Massage, Sensitive, 2 hlavice Standard, vodotěsný, 30 dnů na 1 nabití, nabíjení přes USB-C kabel, modré štětiny pro indikaci výměny hlavice
90 dní na vrácení peněz Dental care

TrueLife SonicBrush Clean30 – Kvalitní zubní péče dostupná všem

Krásný úsměv začíná správnou každodenní péčí o zuby. Skvělým cenově dostupným a výkonným pomocníkem je sonický kartáček TrueLife SonicBrush Clean30 se sonickou technologií SonicTrue®. Jeho 70 000 pohybů za minutu zuby dokonale vyčistí a jde i dál díky možnosti výběru z 5 režimů čištění. Clean vyčistí zuby a odstraní zubní plak, Shine zbaví zuby skvrn od čaje a kávy, k vybělení slouží režim Whiten, dásním udělá dobře Massage a pro citlivé zuby a dásně je určen režim Sensitive. Balení obsahuje 2 hlavice Standard, jejichž modré štětinky zhruba po třech měsících zbělají. Tím indikují, že je potřeba hlavici vyměnit. Na jedno nabití vydrží kartáček 30 dní, pak ho jen stačí dobít pomocí přiloženého USB-C kabelu.

TrueLife SonicBrush Clean30 – Kvalitní zubní péče dostupná všemEfektivní sonická technologie SonicTrue®

Sonická technologie představuje účinný způsob boje proti zubnímu plaku. Oproti rotačním kartáčkům je šetrnější k zubní sklovině a vířením vody s pastou pomáhá čistit i mezizubní prostory. SonicTrue® technologie funguje na bázi jemných vibrací, kdy oproti manuálnímu kartáčku, kterým uděláte přibližně 600 pohybů za minutu, zvládne TrueLife SonicBrush Clean30 za jednu minutu až 70 000 pohybů pro zářivý úsměv bez námahy. Hlavice kartáčku vydrží až 3 měsíce používání, poté se štětiny začnou třepit, ztrácí účinnost a navíc se na nich hromadí bakterie. Naštěstí jsou hlavice opatřeny modrými štětinami, které po 3 měsících vyblednou a vy tak víte, že je načase je vyměnit.

Efektivní sonická technologie SonicTrue<sup>®</sup>Pět režimů pro dokonalou péči

Sonický kartáček TrueLife SonicBrush Clean30 je nastaven na ideální dobu čištění 2 minuty, kdy po 30 sekundách vždy krátkou pauzou upozorní, že je čas přejít k další sekci. Disponuje 5 režimy, které usnadňují každodenní péči o zuby. Až uvidíte svůj zářivý úsměv po použití režimu Shine, který kromě běžného čištění účinně odstraňuje i skvrny od kávy a čaje, stane se jistě vaším favoritem. O běžné čištění a odstranění zubního plaku se postará režim Clean. I odolný zubní plak nemá šanci před režimem Whiten, jež přispívá k bělení zubů. Lidé s citlivými zuby a dásněmi ocení speciální režim Sensitive. Skvělou tečkou za čištěním je režim Massage stimulující dásně, čímž napomáhá zlepšit jejich zdraví.

Pět režimů pro dokonalou péčiDostupná kvalita o velkém výkonu

Nyní již nemusíte hledat kompromisy mezi kvalitou a cenou, vysoce výkonný kartáček TrueLife SonicBrush Clean30 zahrnuje vše. Zvládne až 70 000 pohybů za minutu, díky kterým dokonale odstraní zubní plak, disponuje 5 režimy, 2 hlavicemi Standard a USB-C kabelem pro nabíjení. Baterie vydrží při použití 2x denně po dobu 2 minut až 30 dní bez nabíjení, takže na kratší cesty ani nabíjecí kabel netřeba brát.

Dostupná kvalita o velkém výkonuSonická technologie SonicTrue®

Moderní sonická technologie pracuje na bázi jemných vibrací, kdy hlavice kartáčku kmitá rychlostí až 70 000 pohybů za minutu pro maximální odstranění zubního plaku.

Sonická technologie SonicTrue<sup>®</sup>5 režimů čištění

Kartáček disponuje 5 režimy pro zdravé a krásné zuby. Clean pro standardní čištění a odstranění plaku, Shine pro zářivý úsměv a odstranění skvrn od kávy a čaje, Whiten pro vybělení, Sensitive pro citlivé zuby a dásně a režim Massage, který dásně stimuluje a prospívá jejich zdraví.

5 režimů čištění30 dnů na jedno nabití

Při používání 2x denně po dobu doporučených 2 minut vydrží kartáček na jedno nabití až 30 dní. Bez obav s ním tedy zvládnete i kratší cesty.

30 dnů na jedno nabití2minutový časovač

Sonický kartáček je nastaven, aby se automaticky vypnul po uplynutí ideální doby čištění, tedy 2 minutách.

2minutový časovačInterval 30 sekund

2minutový interval čištění je rozdělen do 4 sekcí. Po každých 30 sekundách nastane krátké přerušení, které upozorní, že je čas přesunout se k čištění další části chrupu.

Interval 30 sekundVodotěsný design

Stupeň krytí IPX7 zaručuje, že kartáčku neublíží ani použití třeba ve sprše.

Vodotěsný designFunkce paměť

Kartáček po spuštění automaticky aktivuje posledně použitý režim, který si uchoval v paměti.

Funkce paměť2 hlavice

Balení kartáčku obsahuje 2 hlavice Standard, jeden přístroj tak můžete sdílet třeba s partnerem.

2 hlaviceIndikace výměny hlavic

Hlavici kartáčku je třeba přibližně po 3 měsících vyměnit. To indikují modré štětinky, které postupně zbělají.

Indikace výměny hlavicKompaktní rozměry

Sonický kartáček TrueLife SonicBrush Clean30 je uzpůsoben akorát do ruky, nezabere příliš místa v koupelně a snadno jej sbalíte i do taštičky na cesty.

Kompaktní rozměryBez BPA a ftalátů

Na výrobu kartáčku bylo využito pouze prémiových materiálů bez obsahu BPA a ftalátů.

Bez BPA a ftalátůUSB-C kabel

K dobití poslouží přibalený USB-C kabel. Přístroj tak dobijete například i z powerbanky.

USB-C kabelParametry

Režimy Clean, Shine, Whiten, Massage, Sensitive
Počet pohybů Až 70 000 pohybů/min
Výdrž baterie 30 dní (2× denně 2 minuty)
Časovač 2 min (interval po 30 s)
Paměť na poslední použitý režim Ano
Nabíjení USB-C kabel
Doba nabíjení 3 hodiny
Doplňkové hlavice Clean-series
Baterie 600 mAh, Li-ion
Vstupní napětí 5 V ⎓ 1 A
Vodotěsnost IPX7
Hmotnost kartáčku 108 g
Rozměry kartáčku 26 × 26 × 23,5 cmObsah balení

  • Kartáček TrueLife SonicBrush Clean30
  • 2 hlavice Standard
  • USB-C kabel
  • NávodVýrobce TrueLife