TFK Airgo seat inlay

vložka do kočárků TFKKvalita na prvním místě. Absolutní jistotou u TFK je bezpečí a kvalita. Obrovská variabilita modelů a desing kočárků, které jsou dnes v nabídce,… Zobrazit více

TFK
Internetová cena: 889 Kč

1 týden
Kód: P1163438
Doprava: info o dopravě

Popis produktu


vložka do kočárků TFK
Kvalita na prvním místě.
Absolutní jistotou u TFK je bezpečí a kvalita. Obrovská variabilita modelů a desing kočárků, které jsou dnes v nabídce, dělá ze značky TFK jasnou volbu pro sportovce a zároveň umožňuje jejich všestranné využití. TFK je hnací silou pro inovace v oblasti sportovních kočárků a dlouhodobě splňuje vysoké technické nároky našich zákazníků. My ale jdeme ještě dál. Chceme, aby kočárky TFK byly nápomocny všem maminkám bez ohledu na to, zda sportují, nebo nesportují. A to se nám daří. naše produkty "Developed in Germany" dnes exportujeme do více než třiceti zemí světa. Jsou multifunkční a ergonomické. Z tohoto důvodu u všech výrobků neustále kontrolujeme kvalitu a testujeme je. Nad rámec platných norem je odolnost potvrzována organizací TÜV a také špičkovými sportovci při jejich aktivním stylu života. To znamená, že naše produkty jsou a vždy budou v čele.
Nová letní vložka do sportovního kočárku TFK je vhodná do všech kočárků TFK. Je prodyšná, v horkých letních dnech eliminuje pocení, odvádí vlhkost od těla dítěte.

Airgo letní vložka

•prodyšný materiál
•kompatibilní se všemi kočárky TFK
•hygienicky nezávadná
•odvádí pot a vlhkost od těla miminka
•lze prát na 30 °C
•potah: 100% PES
Barva Šedá
Výrobce TFK