Lionelo Braam i-Size 2024

Jedna autosedačka pro batole i starší dítě? To je možné díky praktickým funkcím - otočné základně, ergonomickým vložkám a vícestupňovému nastavení opěrky hlavy. Lionelo… Zobrazit více

LIONELO
Vyberte variantu
Internetová cena: 4 879 Kč

Nákupem získáte 24 bodů do věrnostního programu.

1 týden
Kód: P1356223
Doprava: zdarma / info o dopravě

Popis produktu

Jedna autosedačka pro batole i starší dítě? To je možné díky praktickým funkcím - otočné základně, ergonomickým vložkám a vícestupňovému nastavení opěrky hlavy. Lionelo Braam i-size je pohodlná a bezpečná autosedačka pro přepravu dítěte od narození do přibližně 12 let. Můžete dítě převážet ve směru (od 105-150 cm) nebo proti směru jízdy do dosažení 15ti měsíců. Zjistěte, co tento model ještě charakterizuje! 

Autosedačka Lionelo Braam i-Size Black Carbon

Autosedačka Lionelo Braam i-Size splňuje požadavky nejpřísnější bezpečnostní normy i-Size, což zaručuje dokonalou ochranu dítěte od narození až do výšky 150 cm. Jednoduše a bezpečně ji namontujete pomocí systému ISOFIX a stabilizační nohy. Vyhrazené bezpečnostní systémy chrání dítě při jízdě a promyšlená konstrukční řešení zajišťují pohodlí při cestování. Kromě toho naše autosedačka dbá i na pohodlí při používání pro rodiče – funkce otáčení o 360° EasyTurn určitě ocení každý! Díky širokým možnostem nastavení a namontování autosedačky po směru a proti směru jízdy si můžete být jisti, že tento model bude spolehlivý v každé fázi života malého dítěte.

Bezpečnost je nejdůležitější

Autosedačka Lionelo Braam i-Size splňuje nejpřísnější bezpečnostní požadavky i-Size a zajišťuje optimální ochranu. Protože boční nárazy jsou po čelních nárazech nejčastější příčinou dopravních nehod, vybavili jsme náš model systémem boční ochrany a opěrkou hlavy v technologii Tri-Guard (kombinace tří různých vrstev materiálů, včetně EPS polystyrenu a paměťové pěny Memory Foam, vyznačující se mimořádnou pružností). Skořepina je vyrobena z PP a HDPE plastu vyztužená ocelovými prvky, které zvyšují strukturální integritu autosedačky. Díky tomu autosedačka tlumí přetížení, rozptyluje sílu nárazu tak, aby v maximální míře chránila hlavu, krk a ramena dítěte.
Model je integrován do základny se systémem ISOFIX a stabilizační nohou včetně indikátoru správné montáže. Podle doporučení odborníků doporučujeme přepravovat dítě proti směru jízdy co nejdéle, jak je to možné, a autosedačka Braam i-Size umožňuje montáž RWF až do věku 4 let (105 cm). Cestování po směru jízdy je možné od 76 do 150 cm.

Pohodlí při cestování v každém věku

Autosedačka Lionelo Braam i-Size Black Carbon roste společně s dítětem. Bude vám sloužit od narození dítěte až do asi 12 let. Pohodlí nejmenších dětí zajišťují speciální redukční vložky, které vyplňují autosedačku a zplošťují polohu dítěte, zaručují tak fyziologicky správnou polohu těla. Z důvodu správného větrání a proudění vzduchu jsme vložky vybavili systémem Dri Seat. Díky pěti pohodlným sklonům opěradla v poloze po směru jízdy i proti směru jízdy zajišťuje autosedačka Braam i-Size dítěti nesrovnatelné pohodlí při cestování bez ohledu na to, zda právě sleduje okolí za sklem, nebo spí. Sklon opěradla umožňuje také nastavit optimální úhly náklonu pro nejmenší cestovatele. Použití antirotačního rámu zajišťuje více prostoru pro nohy. Sada ochranných a protiskluzových vycpávek na ramenních pásech a na středové sponě chrání jemnou pokožku dítěte proti nadměrnému tlaku.
Pro pohodlí o něco větších dětí je sedadlo potaženo EPE pěnou. Konstrukce samotného sedadla je dostatečně široká, aby se do něj vešly větší děti, a nastavení opěrky hlavy do 14 poloh ji přizpůsobí velikosti dítěte.

Pamatujeme na pohodlí rodičů

Každý rodič určitě ocení jednoduchost manipulace, kterou zajišťuje mimo jiné praktická funkce otáčení o 360° EasyTurn, díky které je upevnění dítěte v autosedačce a vyjmutí z vozidla jednoduché a pohodlné. Funkce funguje bezchybně díky konstrukci základny s antirotačním rámem – autosedačka nemá totiž žádný kontakt se sedadlem vozidla. Otáčení autosedačky usnadňuje také správné zajištění dítěte pomocí 5bodových bezpečnostních pásů. Výškové nastavení opěrky hlavy integrované do nastavení výšky ramenních pásů umožňuje snadné a přesné přizpůsobení autosedačky rostoucímu dítěti. Kromě toho mechanismus seřízení vnitřních pásů umožňuje jejich natažení jedním tahem ruky. Magnetické zámky na pásy usnadňují uložení a zapnutí dítěte v autosedačce. Vše pro to, aby cesta vozidlem byla bezpečná a příjemná pro celou rodinu

 


Uchycení autosedačky Jen isofixem
Vlastnosti autosedačky Obousměrná, Splňuje normu R129 (61-)76-150 cm, Splňuje normu i-Size
Něco navíc Otočná do dvěří, 5 bodový pás, Polohovací, Nastavitelná výška opěrky, Nastavitelná výška pásů, Snímatelný potah
Uchycení autosedačky Jen isofixem
Splňuje normu R129 40-150 cm ano
Něco navíc Otočná do dvěří, 5bodový pás, Polohovací, Nastavitelná výška opěrky, Nastavitelná výška pásů, Snímatelný potah
Splňuje normu i-Size ano
Výrobce LIONELO

Video


Jak správně vybrat