Fillikid Batoh na pleny Berlin darkgreen melange

Batoh na pleny Berlin S přebalovacím batohem Berlin v rolovacím stylu získáte nejen stylový přebalovací batoh se všemi důležitými funkcemi pro přebalování, ale… Zobrazit více

Fillikid
Internetová cena: 1 790 Kč

Nákupem získáte 8 bodů do věrnostního programu.

1 týden
Kód: P1286894
Doprava: zdarma / info o dopravě

Popis produktu


Batoh na pleny Berlin

S přebalovacím batohem Berlin v rolovacím stylu získáte nejen stylový přebalovací batoh se všemi důležitými funkcemi pro přebalování, ale také moderní volnočasový batoh s cool vzhledem, který můžete používat i dále.
Díky kombinaci pravé drsné kůže a robustní polyuretanové techno tkaniny působí batoh nejen velmi hodnotně, ale je také odolný a připravený na každou túru. Je také vizuálním poutačem a vynikne jako trendy doplněk ve městě i v přírodě.
Přebalovací batoh Berlin je nejen krásný na pohled, ale také nesmírně praktický. Rolovací uzávěr umožňuje zvětšení objemu z 20 litrů na 22 litrů a při úplném otevření dokonce na 25 litrů. Díky praktickému magnetickému zapínání lze koženou přezku otevřít během několika sekund, navíc na zadní straně je další otvor pro rychlý a snadný přístup k věcem uloženým ve spodní části. Praktická přihrádka na přední straně nabízí prostor pro přiloženou přebalovací podložku a malá extra přihrádka na zadní straně nabízí bezpečný úložný prostor pro peněženku, klíče nebo jiné důležité předměty a spolehlivě je tak ochrání před zloději. Po stranách jsou dvě praktické přihrádky, do kterých se vejdou láhve o objemu až 0,5 litru. Další předností je, že jedna z nich je podšitá termomateriálem, což znamená, že kojenecká láhev může být déle teplá nebo že nápoj maminky či tatínka vydrží déle chladný při pozdějším použití. Díky ergonomicky tvarovaným a měkce polstrovaným popruhům je přebalovací batoh Berlin velmi pohodlný i na delší procházky. Celoobvodový batoh je zakončen dvěma přiloženými upevňovacími klipy, takže batoh lze snadno připevnit na madlo kočárku. Jako další bezpečnostní prvek tyto klipy odrážejí světlo světlometů automobilu v noci nebo za soumraku.

Podrobnosti:
- Rolovací batoh s magnetickým zavíráním
- Velikost variabilně nastavitelná - od 20L do 25L
- Aplikace z pravé kůže
- Držák na kočárek/buginu s odrazkou
- Přebalovací podložka v ceně
- Tepelná přihrádka na láhev
- Mnoho přihrádek
- Ergonomická dobře polstrovaná držadla na přenášení

Technické podrobnosti:
Rozměry zcela otevřené (délka x šířka x výška) : 28 x 16 x 55 cm
Rozměry zcela uzavřené (délka x šířka x výška): 28 x 16 x 41 cm
Objem: 20/22/25 litrů
Materiál: Kožené detaily, jako je spodní část, zip, rukojeť a přezka z drsné kůže, obsahují netextilní složky živočišného původu.
Hlavní materiál: polyamid, polyurethan
Hmotnost: 0,7 kg

Barva Olivová
Výrobce Fillikid