Zopa Autosedačka Voyager Maxi i-Size + dárek Ochrana sedadla s kapsou na tablet

Voyager Maxi Otáčení o 360°, pětibodový pás až do 19,5 kg, novorozenecká vložka z paměťové pěny, polypropylenový korpus, který ještě lépe pohlcuje náraz – to je… Zobrazit více

Zopa
Vyberte variantu
Produkt má více variant.
Internetová cena: 6 990 Kč

Nákupem získáte 34 bodů do věrnostního programu.

1 týden
Kód: P1355621
Doprava: zdarma / info o dopravě

Popis produktu

Voyager Maxi

Otáčení o 360°, pětibodový pás až do 19,5 kg, novorozenecká vložka z paměťové pěny, polypropylenový korpus, který ještě lépe pohlcuje náraz – to je autosedačka Voyager Maxi.

Autosedačka Voyager Maxi

Otáčení o 360°, pětibodový pás až do 19,5 kg, novorozenecká vložka z paměťové pěny, polypropylenový korpus, který ještě lépe pohlcuje náraz – to je autosedačka Voyager Maxi. Splňující nejnovější bezpečnostní normu i-Size. Vhodná od narození do 135 cm. 

Otočná autosedačka od narození až do 135 cm

Autosedačka Voygaer Maxi poskytne maximální bezpečí vašim dětem na cestách. Konstrukce je vyrobená z polypropylenu, který ještě lépe pohlcuje energii nárazu. Po stranách je navíc integrovaná ochrana SIP, která chrání při bočním nárazu. Integrovaný bezpečnostní oblouk brání převrácení. Autosedačka byla testována v Evropě a splňuje nejnovější bezpečnostní normu i-Size. 

Pětibodový pás chrání dítě do 19,5 kg

Od narození až do 19,5 kg chrání děti 5bodový bezpečnostní pás s kvalitní sponou Immi. V této fázi se autosedačka poutá pomocí isofixu a opěrné nohy. Děti mohou jezdit proti směru jízdy až do 105 cm. Díky otáčení lze od 76 cm zvolit také jízdu po směru. Až dítě povyroste, jednoduše přejdete na poutání 3bodovým pásem vozidla. Opěrná noha se sklopí pod autosedačku. Vaše dítě je perfektně chráněné od narození až do 135 cm. 

Pohodlná a bezpečná autosedačka

Voyager Maxi není pouze bezpečný, ale také maximálně pohodlný. Dokonale se přizpůsobí tomu, jak děťátko roste. Pro nejmenší miminka je určená novorozenecká vložka z paměťové pěny složená z více částí, které lze postupně dle potřeby vytahovat. Ani když dítě vyroste, nepřichází o své pohodlí. Z paměťové pěny je totiž také hlavová opěrka. Ve všech fázích je autosedačka polohovatelná do 3 pozic. 

Abychom předešli nadměrnému pocení dětí, korpus autosedačky je odvětraný. Pro pohodlné připoutání a odpoutání dítěte pak poslouží držák na bezpečnostní pásy. Voyager Maxi tak poskytuje pohodlí jak dětem, tak rodičům

 

• Pro děti od narození do 135 cm

• 5bodové pásy až do 19,5 kg

• Splňuje nejnovější bezpečnostní normu i-Size

• Testována v Německu

• Novorozenecký vložka z paměťové pěny

• 3 polohy ve směru i v protisměru

• Odvětrávaná záda

• Protiskluzový 5bodový pás se sponou IMMI

• Boční ochrana SIP

• Polypropylenová konstrukce lépe pohlcující náraz

Ochrana sedadla pod autosedačku s kapsou na tablet

Chrání před znečištěním, dvě části, držák na tablet, snadná instalace – to je ochrana sedadla pod autosedačku s kapsou na tablet.

Přizpůsobí se potřebám

Ochrana se skládá ze dvou částí, které se dají jednoduše přizpůsobit aktuálním potřebám. Spodní díl vždy slouží jako ochrana sedadla. Vrchní díl v první fázi, kdy dětí jezdí protisměru jízdy, chrání zádovou opěrku sedadla před ušpiněním od dětských bot, a díky držáku na tablet pomáhá zabavit dítě během cesty. Když dítě vyroste, lze zadní díl oddělit a využít ho jako kapsář s držákem na tablet. 

 

  • Dvě části
  • Ochrana před znečištěním
  • Úložný prostor s držákem na tablet

Výrobce Zopa

Jak správně vybrat