X-lander X-Follow 2022

X-lander
Vyberte variantu
  • Zobrazit další varianty
Produkt má více variant.
Internetová cena: 5 490 Kč

Po ověření u výrobce
Doprava: zdarma / info o dopravě

Popis produktu

X-Follow je náš nový, exkluzivní a do posledního detailu propracovaný sportovní kočárek. Vyznačuje se moderním, minimalistickým designem, který následuje trendy. Sportovní kočárek je nejen elegantní, ale také solidní, pevný a odolný. Komfortně se používá – rychle se skládá, dokonce jednou rukou. Po složení je X-Follow lehký a kompaktní. Je to ideální kočárek pro moderní rodiče, kteří ocení důmyslná řešení a až 6 barev na výběr.

Kočárek X-Follow je volbou pro rodiče, kteří vyžadují nevšední řešení v každém detailu. Proto jsme při jeho vývoji věnovali hodně pozornosti drobným detailům. Díky tomu předáváme do Vašich rukou kočárek, který má krásné provedení a je funkční.

Zajistili jsme, aby se X-Follow skládal rychle a také bez námahy. Snadno jej převezete na libovolné místo a složený v bytě nezabere hodně místa. Nákupní koš jsme umístili tak, aby pro Vás bylo ukládání a vytahování věcí komfortní. Abychom dítěti zpříjemnili cestování, ušili jsme sedačku z měkké a na dotek příjemné textilie. Kompaktní rozměry – 80 × 102,5 k rukojeti (106 cm k boudičce) × 52 cm – poskytují dítěti prostor a pohodlí a ve spojení s nízkou hmotností (7,5 kg) se z X-Follow stává řešení uzpůsobené potřebám života ve městě. Dostupný je až v 6 barvách, díky tomu se odlišuje designem.

Vybavili jsme jej velkou boudičkou, která při rozkládání a skládání nevydává žádný zvuk. Okno v boudičce je na magnet, což garantuje jeho tiché otevírání. Dítě tak má zajištěny komfortní podmínky, bez jeho rušení při odpočinku. Látka na boudičce je navíc impregnována nepromokavou vrstvou a díky tomu pod ní může dítě příjemně cestovat nezávisle na počasí.

Stáhněte si návod a podívejte se, jak snadno se používá!

STÁHNOUT NÁVOD

X-Follow je celoroční, městský sportovní kočárek, který je dostupný v 6 moderních barvách. Jeho moderní design, dokonalé proporce a péče o detail – to jsou vlastnosti, které z něj dělají exkluzivní a vzhledem se odlišující kočárek. Vybavili jsme jej velkou, nepromokavou boudičkou, díky které bude dítě moci příjemně cestovat i během deště. Zipy na boudičce jsou také voděodolné – jako u zimních oděvů. Ke sportovnímu kočárku lze dokoupit kompatibilní moskytiéru a uzpůsobenou pláštěnku. Kočárek odolá zatížení do 15 kg.

Cesty po městě vyžadují, aby byl kočárek mrštný a lehký. Právě takový je X-Follow. Systém skládání je navržen tak, aby rodič mohl kočárek snadno a rychle složit jednou rukou. Stačí stisknout a otočit ergonomickou páčkou a kočárek se velmi snadno složí.

Způsob provedení kočárku rozhoduje o bezpečnosti dítěte. Proto zde není místo na kompromisy. Při tvorbě X-Follow jsme použili vysoce kvalitní materiály a certifikované textilie, které jsou pro dítě bezpečné. Použili jsme také pružinové odpružení a vybavili jsme kočárek pěnovými koly, proto je každý výlet pro dítě bezpečný a pohodlný nezávisle na tom, jestli cestujete po městském parku, chodníku, písku nebo sněhu.

Ve městě jsou jednoduchá, ale důmyslná řešení mimořádně cenná. Tím jsme se řídili, když jsme tvořili systém skládání kočárku. Je založen na skrytých napínacích lankách a obsluhuje se 2 tlačítky v rukojeti kočárku. Stiskněte první tlačítko a současně posuňte druhé. Po odblokování se kočárek skládá sám gravitační silou. I přes tak jednoduchý systém není možné, aby se kočárek složil náhodně – vyžaduje to stisknutí tlačítek v určitém pořadí. Jedná se o systém second lock a díky jeho použití kočárek splňuje bezpečnostní normy. Skládání kočárku je pro rodiče rychlé a snadné, je možné jej složit jednou rukou a v jednom místě.

Kočárek váží pouze 7,5 kg a po složení se bez problému vejde do kufru dokonce i malého vozidla. Má také samozapínací přezku, díky které můžete složený kočárek pohodlně přenášet jednou rukou. Malé rozměry po složení (59 × 31 × 52 cm) usnadňují také uskladnění kočárku v bytě.

Dokonalý v každém detailu

X-Follow přináší pečlivě zvolený, moderní design. Minimalistický a elegantní. Kočárek je dostupný až v 6 moderních barvách: pudrové růžové, tyrkysové/mořské, modré, khaki, žluté a béžové. Ti, kteří sledují trendy, si jistě všimli, že barvou roku 2021 agentura Pantone vyhlásila sluneční žlutou. Právě taková je naše Solar Yellow. Pro odvážné máme také Cosmic Blue, avšak ti, kteří preferují klasická řešení, si mohou vybrat Galaxy Beige nebo Helio Green, které se již mnoho let těší neslábnoucí popularitě mezi rodiči. X-Follow přitahuje pohledy moderními barvami a estetickým vzhledem. Kočárek má rovné linie, dodatečně zdůrazněné stříbrným prvkem rámu. Za svou lehkost a obratnost vděčí ideálně navrženým proporcím. Tento design je odpovědí na potřeby rodičů, kteří mají rádi individualismus a také stylová a kompaktní řešení.

X-Follow je kočárek pro rodiče, kteří ocení také kvalitu a možnost uzpůsobení individuálním požadavkům. Velmi lehký (7,5 kg) a mrštný kočárek se skvěle osvědčí během cestování po městě. Díky speciálnímu systému jej velmi rychle a snadno složíte jednou rukou. Po složení má kompaktní rozměry, bez problému se tedy vejde do kufru auta. Je to praktické řešení, které umožňuje komfortní cestování po městě. Nezávisle na tom, jestli se vydáte na procházku do parku nebo na nákupy. V případě nákupů jistě oceníte objemný koš (45 × 36 × 15 cm), ke kterému je snadný přístup. Tak, aby bylo možné do něj kdykoli sáhnout. Díky ložiskům v kolech se kočárek snadno řídí i jen jednou rukou. Odpružení a pěnová kola zpříjemňují cestování dítěte a Vy mu můžete ukázat svá oblíbená místa ve městě. Velká, voděodolná a tichá boudička poskytuje dítěti komfort při cestování a spánku za každých podmínek. Opěrku nohou jsme potáhli látkou, která chrání proti znečištění a snadno se čistí. Páskový systém regulace umožňuje nastavení té nejpohodlnější polohy.

 Bezpečnost

X-Follow jsme navrhovali s mimořádnou péčí o bezpečnost dítěte. Proto jsme do něj umístili 5bodové pásy upevněné do 3bodové bezpečnostní přezky. Navíc jsou na sedačce namontována dodatečná poutka, která po protažení pásů umožňují bezpečnou přepravu novorozence. Pro seřízení pásů stačí lehce zatáhnout za koncovku pásu a zajistit. K pásům jsme přidali sadu ramenních chráničů – se zapínáním na patentky, tedy snadno snímatelné. Vybavili jsme je také gumičkou, která stabilizuje ramenní chránič v jednom místě tak, aby se neposouval. Díky tomu je kůže dítěte chráněna proti odřeninám.

Dalšími prvky, které zajišťují bezpečnost Vašeho dítěte i Vaši, jsou reflexní prvky, které jsou umístěny po celé délce stříšky boudičky. Díky tomu je kočárek dobře viditelný i z velké dálky. Dodatečné reflexní prvky se nacházejí také na koši a kolech. Kočárek je tak vidět ze všech stran. Všechny textilie použité k výrobě X-Follow jsou pro dítě bezpečné, neobsahují žádné škodlivé látky a mají testy potvrzené certifikáty. Náš kočárek jsme podrobili mnoha testům: mechanickým, stability, odolnosti. Všechny testy měly pozitivní výsledek. Kočárek splňuje normu EN 1888-1:2018. Navíc byly prvky použité k výrobě kočárku podrobeny zkouškám na shodu s EN 71-3 (migrace určitých prvků) a také EN 71-2 (hořlavost).
Kočárek bude doprovázet Vaše dítě na každém kroku několik prvních let jeho života. Proto mu musí poskytovat pocit komfortu. Mnoho našich řešení má zajistit příjemný pocit při cestování. Velká, zvýšená boudička chrání dítě před silným sluncem nebo deštěm. Zapínání na magnety nebudí dítě během spánku. Opěradlo lze rozložit do polohy vleže a díky tomu si může Vaše dítě zdřímnout nezávisle na tom, kde se zrovna nacházíte. Všechna 4 kola kočárku jsou odpružená, cestování po nerovné stezce nebo chodníku tedy nebude dítěti překážet. Sedačku jsme vyrobili z ultrazvukově prošívané, na dotek příjemné textilie na molitanu, aby mohlo dítě pohodlně absolvovat i delší trasy. Páskový systém regulace opěradla umožňuje jeho plynulé nastavení do jakékoli polohy. Bezpečnostní pásy jsou vybaveny ramenními chrániči, které chrání dítě před otlačeninami nebo odřeninami.


Hmotnost a rozměry

       
HMOTNOST (KG)       7,6 7,6
DÉLKA (CM)       80 59
VÝŠKA (CM)       106 31
ŠÍŘKA (CM)       52 52
  • Vlastnosti kočárku X-FOLLOW

Příjemné cestování po městských chodnících
Lehkost, kterou oceníte
Komfortní cestování v každé poloze
Velká boudička pro komfortní cestování
Viditelný již z dálky
Řídí se jednou rukou
Skládání ve dvou krocích
Vytvořen pro cesty po městě
Minimalistický a designérský

Výrobce X-lander

Video


Související produkty

Jak správně vybrat