X-Lander X-Cite 2022

Nejlehčí městský kočárek 3v1, mrštný a snadno složitelný Mini verze kočárku 3v1 uzpůsobená potřebám Vašeho dítěte již od prvních dní jeho života. Velmi praktický, velmi… Zobrazit více

X-lander
Vyberte variantu
Produkt má více variant.
Internetová cena: 8 990 Kč

4 týdny
Kód: P1193547
Doprava: zdarma / info o dopravě

Popis produktu

Nejlehčí městský kočárek 3v1, mrštný a snadno složitelný

Mini verze kočárku 3v1 uzpůsobená potřebám Vašeho dítěte již od prvních dní jeho života. Velmi praktický, velmi kompaktní po složení a nevyžaduje sundání sedačky. Lehký při přenášení, mrštný během jízdy, usnadňuje každodenní pohyb s dítětem po městě a přitom mu zajišťuje bezpečnost a maximální pohodlí.

* Látky mohou mít různé pletení.

X-Cite je neobyčejně lehký a malý model městského kočárku se sportovní sedačkou. Opěradlo, sedačka a opěrka nohou v něm tvoří celek a chrání tak Vaše dítě.

Výjimečnost tohoto kočárku spočívá v tom, že má speciální vložku, která zmenšuje jeho hloubku. Díky tomu je kočárek uzpůsoben k přepravě dítěte již od narození.

Proto jsme vytvořili X-Cite. Chtěli jsme, aby již od prvních chvil, které trávíte společně, bylo příležitostí ke společným procházkám co nejvíce. Bez nutnosti pořizování hluboké korby. Bez starostí s přenášením kočárku, který se skládá jedním pohybem společně se sedačkou instalovanou na rámu.

Stáhněte si návod a zjistěte, jak snadno se používá!

STÁHNOUT NÁVOD

Hmotnost a rozměry

 
HMOTNOST (KG) 10,8 6,7 6,7 4,2 4,8
DÉLKA (CM) 78-88 78-88 86 80 78
VÝŠKA (CM) 94-104 94-104 32,5 20 20
ŠÍŘKA (CM) 59 59 59 31 31

V X-Cite jsme značně vylepšili tlumení předních koleček. Zavedené technologické řešení ovlivnilo plynulost a snadnost prohýbání přední kol. Nové, měkké tlumení je citelné při nátlaku shora. Díky tomu kočárek překonává překážky plynule i s malým zatížením. Kočárek X-Cite si díky zavedeným změnám lehce poradí s nerovným chodníkem nebo dírou v povrchu, byť je navržen jako městský model. Nové řešení neovlivňuje hmotnost tohoto lehkého kočárku. Zavedené řešení zlepšuje komfort jízdy kočárku a bude ve velké míře absorbovat nerovnosti povrchu. Nové tlumení, to je technologický krok, díky kterému X-Cite splňuje veškerá očekávání rodičů. Netýká se kolekce 2019.

Kočárek se sportovní sedačkou je jedním ze stále populárnějších řešení u vycházkových kočárků. Často rodiče zvažují, jestli se dítě cítí pohodlně a zda to má dobrý vliv na tvarování jeho postavy a vývoj.

Vynasnažíme se tyto pochybnosti rozptýlit:

Sportovní sedačka, tzv. „kolébka“, není nic jiného než sedačka, která má v pevném úhlu spojené sedadlo s opěradlem. Náklon sedačky do polohy vleže probíhá současným položením opěradla i sedadla. Nezávisle na kolébce se nastavuje opěrka nohou, kterou lze uzpůsobit poloze dítěte.

Při používání kočárku X-Cite s kolébkovou sedačkou není nutné kupovat korbu! Existuje šikovné řešení, kterým je X-Rest. Díky této redukční vložce do kočárku lze dosáhnout plochého povrchu jako v korbě. Boudička sportovního kočárku – zejména v letním období – zcela chrání dítě před větrem nebo sluncem. Pokud dítě začíná již samostatně sedět, je nutné vložku vyjmout. Na rám X-Cite lze samozřejmě použít obě korby a mnoho autosedaček dostupných na trhu.

Rodiče často přemýšlejí, jestli se dítěti v kočárku s kolébkovou sedačkou spí pohodlně v poloze na zádech. A my odpovídáme. Spánek na zádech je jedinou možnou polohou při spánku dítěte na procházce. Dítě, které je připnuto pásy, právě v této poloze usíná. Nezávisle na tom, zda má kočárek kolébkovou nebo jinou sportovní sedačku.

Seznamte se s názorem fyzioterapeuta dr n. med. Stanisław Faliszewski

„Vycházkový kočárek se sportovní sedačkou zajišťuje optimální komfort rozložení tělesné hmotnosti, díky tomu umožňuje správné tvarování zakřivení páteře a má pozitivní vliv na kyčelní klouby. V případě dětí, u kterých je pravidelně pozorováno zvýšené extenzí napětí v dolních končetinách, má navíc nastavení ohnuté polohy pozitivní vliv na jeho snížení, jinak řečeno, je to poloha eliminující nadbytek napětí. Je třeba také podotknout, že fyziologickou polohou při spánku dítěte je poloha na zádech. V prvních šesti měsících není s ohledem na kyčelní klouby spánek na boku doporučován.“

Kočárek obsahuje:

Nánožník

Madlo

Moskytiéra

Sedačka

Díky LED osvětlení instalovanému v opěrce nohou má Vaše dítě garantovánu ještě lepší viditelnost než s tradičními odrazkami. Zvyšuje se až o 50 m. Pokud jste na procházce po setmění nebo jdete po krajnici špatně osvětlené cesty, můžete si být jisti, že Vaše dítě je v bezpečí společně s Vámi. Vidí Vás řidiči projíždějících vozidel i ostatní účastníci silničního provozu.

LED osvětlení funguje na baterie, jejich montáž je skutečně velmi snadná a zabere několik sekund. Vozte kočárek tak, abyste před sebou měli spodní část opěrky nohou. Vložte na patřičné místo tři dodané baterie LR44. Tlačítko pro zapnutí LED osvětlení se nachází na horní straně rámu. Panel svítí nepřerušovaně, nebo bliká. V případě potřeby můžete při vkládání baterií použít návod, který se nachází na spodní straně opěrky nohou.

To skutečně dělá každý kočárek výjimečně bezpečným a chrání to, co je pro Vás nejcennější.

Systém 3v1 nebo 2v1?

3v1 je označení pro multifunkční kočárek. Jednoduše řečeno, je to konstrukce rámu kočárku, ke které lze připnout sportovní sedačku, hlubokou korbu a autosedačku. V závislosti na situaci zajistí Vašemu dítěti optimální komfort při procházce nebo cestování.

Označení 2v1 pak znamená kočárek s hlubokou korbou a sportovní sedačkou. Na jeho rám můžete připevnit hlubokou korbu pro kojence a sportovní sedačku. 2v1 je označení pro většinu univerzálních kočárků, které může dítě používat od narození do 3 let.

3v1 nebo 2v1? Uzpůsobte volbu potřebám svého dítěte a Vašemu životnímu rytmu!

Nejlehčí městský kočárek 3v1, mrštný a snadno složitelný

X-Cite prezentuje nadprůměrnou lehkost sportovního kočárku 3v1. Je to zásluha hliníkové konstrukce a vysoké technologie koleček EVA, odolných proti proražení. Vybavené speciální gumou tlumí vibrace během jízdy a dokonale absorbují a zmírňují otřesy.

Vše s péčí o komfort a klid malého dítěte. Díky tomu si mohou být rodiče jisti, že procházka do města nebo parku bude klidným a příjemně stráveným časem. Nejdůležitější přeci je být spolu od samého začátku.

Proto má X-Cite vše, co potřebujete na první procházky se svým děťátkem. Velmi velký a nastavitelný nákupní koš, do kterého se vejdou menší nebo větší nákupy, věci pro dítě, různé potřebné drobnosti. Podle potřeby můžete měnit jeho velikost.

Je to elegantní, ale současně neuvěřitelně praktický a funkční kočárek pro každou denní dobu. Do opěrky nohou jsme instalovali LED panel, abychom po soumraku zajistili Vašemu dítěti i Vám ještě větší bezpečnost a viditelnost.

Adaptéry na autosedačku CSA (Maxi-Cosi) adaptér
Výrobce X-lander

Příslušenství

X-lander Adaptéry na autosedačku

X-lander Adaptéry na…

Po ověření u výrobce
590 Kč

Video


Související produkty

X-lander X-Pulse 2022 X-lander

X-lander X-Pulse 2022

8 990 Kč Po ověření u výrobce

Oblíbený
produkt
Detail produktu
4 varianty
Kód: P1193450
X-Lander X-Pram Light 2.0 2022 X-lander

X-Lander X-Pram Light 2.0 2022

5 190 Kč Po ověření u výrobce

Oblíbený
produkt
Detail produktu
5 variant
Kód: P1193566
X-lander Adaptéry na autosedačku X-lander

X-lander Adaptéry na autosedačku

590 Kč Po ověření u výrobce

Oblíbený
produkt
Detail produktu
Kód: P1194260

Jak správně vybrat