Whisbear® Šumící králík se sensorem pláče

Zveme vás do světa WHISBEAR Určitě jste slyšeli, že hluk funguje a dokáže uklidnit plačící miminko, ale proč jsou Whisbear Humming Snuggles tím nejlepším dárkem pro… Zobrazit více

Whisbear®
Vyberte variantu
Produkt má více variant.
Internetová cena: 1 690 Kč

Nákupem získáte 8 bodů do věrnostního programu.

4 týdny
Kód: P1320447
Doprava: zdarma / info o dopravě

Popis produktu

Zveme vás do světa WHISBEAR

Určitě jste slyšeli, že hluk funguje a dokáže uklidnit plačící miminko, ale proč jsou Whisbear Humming Snuggles tím nejlepším dárkem pro novorozence a kojence?

Co je s tím hlukem?

Mnoho nových rodičů zjišťuje, že zvuky vysavače nebo fénu mají na miminko relaxační a uklidňující účinek. Vědecké výzkumy potvrzují, že tyto typy zvuků jsou pozitivně spojeny s novorozenci a kojenci. Zvuk těchto zařízení připomíná zvuky známé ze života plodu, kdy byla miminka v bříšku své matky. Proto jsou přirozeně spojeny s blízkostí a bezpečím.

Proto jsme vytvořili Whisbear Humming Toy . Do zařízení jsme schovali růžový šum, který nejvíce připomíná zvuky z maminčiných bříšek, a samotné hučící zařízení jsme umístili do milých Medvídků, Králíčků a Lenochodů Whisbear, kteří mají jeden klíčový úkol – uklidnit a uklidnit miminko, a to díky zvuky, díky nimž se dítě cítí bezpečně.

Novinka od Whisbear! Bzučící zajíček s CrySensorem a měkkou plyšovou hračkou v jednom. Pomáhá vašemu dítěti usnout od prvního dne. Je to první přítel vašeho dítěte – a zůstane tam roky.

Zařízení uvnitř hračky vydává  zvuk, který dítěti připomíná přátelské zvuky, které slyšelo v děloze. Jemný šum je pro vaše dítě nejúčinnější a nejbezpečnější. Zařízení je bezpečné a bezpečně nainstalováno uvnitř hračky.

Humming Bunny je vyroben z měkkého, vysoce kvalitního materiálu, který byl důkladně testován v laboratořích na testování hraček. Vzorované textilie tvořící dlouhé uši Bunnyho byly navrženy pro značku Whisbear. Nohu jsme ozdobili zdobenou zlatou výšivkou ve tvaru srdce s logem Whisbear. Díky magnetům bezpečně všitým do tlapek lze hračku připevnit na většinu postýlek nebo na tyč kočárku.

Jak funguje CRYsensor?
Funkce CRYsensor neboli „detektor pláče“ je chytré řešení, které jsme navrhli s ohledem na miminka, která se v noci náhle probudí. Když hračka rozpozná pláč dítěte, automaticky zareaguje vytvořením uklidňujícího růžového zvuku. Po 40 minutách ztišení zajíček jemně sníží hlasitost zvuku a přepne se do pohotovostního režimu. Pokud dítě začne znovu plakat, hračka to automaticky detekuje a zapne se na dalších 20 minut. Zařízení můžete zapnout a vypnout ručně. Zařízení lze ovládat pouze jedním tlačítkem. Růžový šum filtruje okolní hluk a jeho hlasitost lze nastavit ručně.

Záruka bezpečnosti
Výrobky Whisbear byly první hučící hračky v Polsku a získaly oficiální schválení Instytut Matki i Dziecka pro děti s problémy s usínáním. Ústav ověřuje výrobky z hlediska obecné, zdravotní a vývojové bezpečnosti.

Doživotní záruka
Jsme si jisti špičkovou kvalitou, kterou nabízíme, proto produkty Whisbear přicházejí s doživotní zárukou. Stačí zaregistrovat svou hračku na www.whisbear.com. Whisbear Bunny je přítel vašeho dítěte a zůstane tu roky.

Laboratorní testy
Hračky a zařízení Whisbear jsou testovány a certifikovány podle bezpečnostních norem pro různé světové trhy, včetně Evropy a USA. Průběžně probíhají testy v certifikačních orgánech: TÜV Rheinland, CTT, JSHamilton, UL Underwriters Laboratories, Instytut Łączności a Komag.

Hučící hračky vytvořily dvě polské maminky: Julia Sielicka a Zuzia Sielicka. Pomáhají rodičům uklidnit děti ke spánku, takže jsou nejlepší volbou pro dárky s výbavou.

Snadné čištění
Umyjte pouze po odstranění zařízení s růžovým šumem.

Zařízení vyžaduje k provozu 3 baterie AAA. Z bezpečnostních důvodů nejsou baterie součástí balení.

Rozměry:

  • Humming Bunny (šedý): 33x13x16 cm
  • Zařízení růžového šumu: 7×2,3 cm
  • Balení: šířka 35 cm; výška 13 cm; hloubka 23 cm

Výrobce Whisbear®

Související produkty