iBaby Monitor M2 dětská chůvička

Internetová cena: 4 129 Kč
skladem ks
Garance zpětného odkupu zboží
až 35% ceny do 30 měsíců od nákupu Více info se dozvíte zde >
Výrobce: iBaby Doprava: zdarma / info o dopravě
Splátky: Essox - spočítat / podmínky Platba: info o způsobech platby
Přidejte si nás na Facebook a mějte
přehled o novinkách a výhodách
Medvídek zdarma

Doprava zdarma U každé objednávky nad 350 Kč za Vás dopravu platíme my.

Vždy něco navíc Ke každé objednávce nad 3 000 Kč Vám přibalíme 1ks látkových plen s potiskem.

iBaby Monitor M2 je pravděpodobně nejhezčí dětská chůvička s nejsnazším používáním na světě. Umožní vám pohodlně sledovat a hlídat vaše dítě, pokud s ním nejste v jedné místnosti. Nejenže díky ní uvidíte na svém mobilním iOS zařízení nebo PC své dítě ve vysokém rozlišení, dokonce vás na dálku upozorní, jestli se dítě pohybuje nebo vydává zvuky. Chůvička je vybavena kamerou pro denní a noční vidění. Pomocí integrovaného mikrofonu a reproduktoru můžete s dítětem hovořit z iPhone nebo iPadu na dálku a třeba mu zazpívat ukolébavku. Instalace na WiFi síť je extrémně jednoduchá. Aplikace iBaby pro iOS je zdarma.


Chytrý telefon nebo tablet
V současnosti je k dispozici aplikace pro zařízení iOS. Aplikace pro Android je ve vývoji. 

Obraz ve dne i v noci
Kamera je vybavena snímačem s vysokým rozlišením pro denní světlo a snímačem pro noční vidění doplněným infračerveným osvětlením neviditelným lidským okem, ale pro potřeby kamery pokrývajícím vzdálenost až 4,8 m. Proto můžete sledovat své dítě v během denního hraní stejně dobře jako v noci spící ve tmě postýlce. 

Pozorování na dálku
Záběry svého dítěte můžete sledovat z vedlejší místnosti nebo i odkudkoliv na dálku, kde má Vaše mobilní zařízení datové spojení. 

Ostražitost na dálku.
iBaby Monitor M2 umožňuje nastavit úroveň pohybu nebo hlasu, při které Vás automaticky zvukově i obrazově upozorní na aktivitu dítěte.

Komunikace na dálku.
Obouměrný přenos zvuku Vám umožňuje své dítě poslouchat, hovořit s ním nebo mu třeba zazpívat ukolébavku.

Fotografování na dálku
Přes dodávanou aplikaci můžete kdykoliv pořizovat fotografie svého dítěte.

Sdílení na dálku
K jedné kameře lze připojit až čtyři různé uživatele najednou nebo nekonečně uživatelů postupně.

Universálnost použití
Stejně, jak se iBaby Monitor M2 používá při péči o dítě, shodným způsobem ho můžeme využít ve prospěch péče o starého nebo nemocného člověka, nebo dokonce zvířecího miláčka. 

Vlastnosti a specifikace:

 • Vytváří video-záběry ve vysokém rozlišení
 • Noční snímání podpořené neviditelným infračerveným osvětlením do vzdálenosti 4,8 m
 • Aplikace pro iOS 
 • Připojení přes WiFi
 • Připojení iPadu, iPhone, iPadu Touch k iBaby Monitoru M2 přes lokální síť, WiFi, internet nebo mobilní datový tarif
 • Možnost nastavení automatických upozornění na pohyb a zvuk dítěte
 • Oboustranný přenos zvuku přes zabudovaný mikrofon a reproduktor
 • Snímání a záznam fotografií
 • Sdílení záběrů z kamery až čtyřmi iOS zařízeními najednou
 • Až čtyři kamery zobrazované na jediném iOS zařízení
 • Integrovaná dobíjecí baterie umožňuje snadný přenos 

 

Aplikace:iOS: iBaby View app

 

Dokumentace:

 

Určeno pro:

Pad mini Retina, iPad mini (1. gen.), iPad Air, iPad (4. gen.), iPad (3. gen.), iPad (2. gen.), iPad (1.gen.), iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4

 

iHealth - iBaby M2 Baby Monitor from Pacific Digital Image on Vimeo.

Výrobce iBaby

Výběr dětské chůvičky

Trh nabízí několik typů elektronických chůviček. Pořídit můžete chůvičku analogovou, digitální nebo videochůvičku. Další možností je internetová videochůvička či PMR vysílačka. Klasické chůvičky se vyrábí s dosahem méně než 150 metrů až 1000 metrů a více.

Nejjednodušším typem jsou jednosměrné chůvičky. Fungují na principu pasivní vysílačky, která přenáší zvuk od dítěte k rodiči. Obousměrné chůvičky pak umožňují vzájemnou komunikaci mezi dítětem a rodičem. Vyspělejší modely umožňují kromě zvuku přenášet i obraz.

Analogová chůvička (Philips Avent analogova chuva SCD 485, Philips Avent analogova chuva SCD 499) je určena spíše do méně obydlených míst, a to proto, že ve městě pravděpodobnost rušení provozem jiných chůviček postupně narůstá. V tomto případě jde o starší a jednodušší systém přenosu na velmi krátkých vlnách (FM).

Do větších měst je vhodnější digitální chůvička (Jane Sincro Vision 2, Babymoov Baby monitor Digital Green, iBaby Monitor M2, Philips Avent Digitalni elektronicka chuva SCD 580).  Tato poskytuje digitální přenos na frekvenci 1900 MHz (DECT). Funkce DECT zaručuje nulové rušení jinými bezdrátovými  zařízeními a silný, jasný signál mezi dětskou a rodičovskou jednotkou. Pozor, není příliš vhodná do přírody. V blízkosti dřevěných chatek, jehličnatých stromů apod. je totiž větší pravděpodobnost, že signál zde bude slabý.

Videochůvička (Babymoov Baby monitor Touch Screen, Miniland Baby Digi Monitor 2 5, Nuk Eco Control video digitalni chuvicka) dokáže přenášet obraz z místa, kde se nachází Vaše dítě.  Můžete tak sledovat nejen jeho případný pláč, ale i děťátko samotné.

I výrobci chůviček se snaží zákazníkovi nabídnout maximum. Proto vedle běžných funkcí jako je například indikace zapnutí, světelná indikace úrovně hlasitosti, automatická volba kanálů, automatické varování při umístění jednotky mimo dosah nebo funkce pro hovor, která slouží na rodičovské jednotce k promlouvání k dítěti, najdete i takové vychytávky jako je například funkce ukolébavky, snímač vlhkosti a teploty v místnosti či kontrolku hladiny zvuku v dětském pokoji.

Ještě bychom zde měli určitě zmínit také monitoru dechu (Nanny monitor dechu, Angelcare monitor pohybu zvuku a videa). Jedná se vlastně o snímač pohybu, který slouží ke snímání pohybů miminka v postýlce. Jakmile snímač nezachytí žádný pohyb, signalizuje alarm. Díky těmto přístrojům se již podařilo zachránit spousty miminek, aby je nepostihl syndom náhlého úmrtí. 


Velká prodejna v Hostivici

40.000 položek na 1.200 m2

Po-Ne 9.00-19:30
Podrobné kontakty zde >

Nevíte si rady s nákupem?

Rádi Vám poradíme

Volejte 321 123 723
Pište objednavky@malvik.cz

Věrnostní program

Každý nákup Vám přinese body

Získejte V.I.P. kartu
Více informací zde >

Garance zpětného odkupu

až 35% ceny do 30 měsíců od nákupu

Odkoupíme co nepotřebujete
Více informací zde >