iBaby Air chůvička a ionizátor vzduchu

Internetová cena: 4 199 Kč
2 týdny ks
Garance zpětného odkupu zboží
až 35% ceny do 30 měsíců od nákupu Více info se dozvíte zde >
Výrobce: iBaby Doprava: zdarma / info o dopravě
Splátky: Essox - spočítat / podmínky Platba: info o způsobech platby
Přidejte si nás na Facebook a mějte
přehled o novinkách a výhodách
Medvídek zdarma

Doprava zdarma U každé objednávky nad 699 Kč za Vás dopravu platíme my.

Vždy něco navíc Ke každé objednávce nad 3 000 Kč Vám přibalíme 1ks látkových plen s potiskem.

Přes minimální rozměry v sobě iBaby Air kombinuje vyspělý monitor kvality vzduchu s ionizátorem i audio chůvičku s nočním světélkem. Po rychlém připojení do domácí Wi-Fi sítě dohlédne ve spolupráci s aplikací pro chytré telefony a tablety na celkovou pohodu a zdravé prostředí v dětském pokoji. Při zvýšené koncentraci nebezpečných látek v okolním vzduchu vám odešle notifikaci na displej chytrého telefonu a ihned začne s čištěním. Pohlídá okolní teplotu i vlhkost a její citlivý zvukový senzor vás upozorní na sebemenší šramot v postýlce. Díky kvalitnímu obousměrnému audiu můžete dítěti naslouchat a zároveň jej uklidňovat svým hlasem. A také mu můžete přehrát ukolébavku i oblíbenou písničku z knihovny.

Svým ladným designem doplní iBaby Air přirozené interiér každého pokojíčku, kde se stane nepostradatelným pomocníkem při péči o jeho malé obyvatele.

Určeno pro:

iPad mini 4, iPad mini 3, Pad mini 2, iPad mini 1, iPad Pro 12.9, iPad Pro 9.7, iPad Air 2, iPad Air 1, iPad 4, iPad 3, iPad 2, iPad 1, iPhone 7 Plus, iPhone 7, iPhone SE, iPhone 6S Plus, iPhone 6S, iPhone 6 Plus, iPhone 6, iPhone 5S, iPhone 5C, iPhone 5, iPhone 4S, iPhone 4, Samsung Galaxy A7, Samsung Galaxy S7, Samsung Galaxy S7 edge, Samsung Galaxy S6 edge plus, Samsung Galaxy S6 edge, Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy S5, Samsung Galaxy S5 Neo, Samsung Galaxy S5 Active, Samsung Galaxy S5 Mini, Samsung Galaxy S4, Samsung Galaxy S4 Active, Samsung Galaxy S4 Mini, HTC One A9, HTC One M9, HTC One M8, LG Nexus 5, LG Nexus X5, LG G5, LG G4, LG G3, LG G2, Sony


Snadná instalace kdekoliv
Ladný a čistý design přirozeně doplní interiér každého dětského pokojíčku a kompaktní rozměry dovolují brát s sebou iBaby Air na dovolené nebo prodloužené víkendové návštěvy. Instalace zabere sotva pár okamžiků, stačí připojit monitor k domácí Wi-Fi síti a stáhnout si aplikaci iBaby Care, která vás instalací provede.

Lokální i vzdálená správa z chytré aplikace
Ovládací Aplikace iBaby Care je zdarma pro chytré telefony a tablety se systémem iOS (od verze 8.0) nebo Android (od verze 4.0). S aplikací v zařízení může iBaby Air komunikovat jak lokálně v rámci stejné Wi-Fi sítě, tak vzdáleně přes téměř jakékoliv internetové připojení. Takže i z kanceláře můžete zkontrolovat okolní prostředí a komunikovat se svými blízkými.


Bezplatná ovládací aplikace iBaby Care pro chytré telefony a tablety se systémem iOS (od verze 8.0) a Android(od verze 4.0).

Čistý vzduch pro lepší spánek a zdraví dětí
Víte, co dýcháte u vás doma? Víte, že vzduch uvnitř je 5x znečištěnější než vzduch venku a že různé chemikálie, alergeny, toxiny i těkavé organické sloučeniny (VOC), jako je například oxid uhelnatý, metan nebo alkohol, se v moderních domácnostech vyskytují v alarmující koncentraci? Ta se projevuje únavou, alergickými reakcemi, kašlem a bolestmi hlavy, které postihují každého z nás, ale nejohroženějšími jsou logicky nejmenší členové rodiny.

Chůvička iBaby Air dokáže přesně změřit hodnoty těchto nebezpečných látek v okolním vzduchu a okamžitě začít s jejich odbouráváním vypouštěním záporných iontů. K čištění navíc nepotřebuje žádné filtry, které by bylo nutné měnit nebo prát.Upozornění při změně kvality vzduchu
Monitor iBaby Air vás na změny v kvalitě ovzduší upozorní jak notifikací a případnou zvukovou výstrahou, tak změnou barvy vnitřního LED prstence. Barvy pro různé stupně výstrah si lze přizpůsobit na míru, pokud by vám nevyhovovaly ty přednastavené výrobcem.

Chytré noční světélko
Barvu prstence lze samozřejmě měnit i podle nálady, díky čemuž se iBaby Air uplatní i jako chytré noční světélko, poskytující dítěti pocit bezpečí při usínání.

Upozornění při zaznamenání zvuku
Integrovaný senzor zvuku vám umožní oprostit se od neustálého poslouchání vašeho spícího potomka. Nemusíte sedět u přijímače, aplikace vás upozorní notifikací na displej telefonu a zvukovou výstrahou, kdykoliv vás vaše dítě bude potřebovat.

Kvalitní oboustranný zvuk a přehrávání hudby
Díky obousměrnému audiosystému můžete s vaším dítětem pohodlně komunikovat. Můžete poslouchat, zda je v postýlce spokojené a nepláče. Můžete jej uklidnit důvěrně známým zvukem vašeho hlasu. A pokud mu bude i tak v postýlce smutno, můžete mu z chůvičky přehrát některou z ukolébavek v aplikaci nebo oblíbenou písničku z vlastní knihovny.Senzor teploty a vlhkosti
Integrované senzory teploty a vlhkosti v pravidelných intervalech kontrolují parametry monitorované místnosti, takže budete vždy vědět, že je čas vyvětrat nebo přidat teplotu na termostatu.

Okamžitý i dlouhodobý přehled o kvalitě prostředí
Přesné hodnoty škodlivých látek zobrazuje aplikace iBaby Care v reálném čase. V přehledných grafech můžete sledovat vývoj hodnot VOC, teploty a vlhkosti v rámci dne, týdne i měsíce. Tyto údaje je navíc možné sdílet a porovnávat s hodnotami uživatelů z celého světa.

Tipy na zlepšení životního prostředí
Aplikace iBaby Care vám může zasílat tipy na změny vedoucí k zlepšení vašeho prostředí. Tipy jsou založeny na aktuálních měřeních. I malá změna totiž pomůže. Třeba otevřít okno, přidat pár květin nebo používat méně určitých prostředků.

Neomezený počet uživatelů i zařízení
Do aplikace iBaby Care můžete přizvat neomezený počet uživatelů, kteří budou mít přístup k údajům iBaby Air a mohou dostávat upozornění na kvalitu vzduchu. Aplikace také dovoluje přidat neomezený počet monitorů iBaby Air.Vlastnosti:

 • Chytrá audio chůvička, monitor kvality vzduchu a ionizátor
 • Snadná instalace doma i na cestách
 • Ladný a čistý design, kompaktní rozměry
 • Ovládací aplikace zdarma pro zařízení se systémem iOS (od verze 8.0) nebo Android (od verze 4.0)
 • Lokální i vzdálený přístup (Wi-Fi, 4G, 3G)
 • Pokročilý senzor kvality ovzduší
 • Sleduje výskyt alergenů, toxinů i těkavých organických sloučenin (VOC)
 • Zvukový senzor
 • Senzor teploty a vlhkosti
 • Notifikace na displej chytrého zařízení
 • Zvuková i světelná výstraha při zvýšené koncentraci škodlivin
 • Automatické čištění vzduchu pomocí záporných iontů
 • Nepotřebuje žádné filtry apod.
 • Funkční i jako chytré noční světélko
 • Možnost změny barvy prstence
 • Oboustranný audio systém pro simultánní komunikaci
 • Použitelné jako bezdrátový reproduktor pro přehrávání hudby z aplikace i hudební knihovny
 • Dlouhodobé grafy vývoje kvality parametrů prostředí
 • Možnost srovnání s uživateli z celého světa
 • Tipy na zlepšení životního prostředí
 • Neomezený počet uživatelů i zařízení
 • Současné sledování až 4 uživateli

  Specifikace:
 • Podpora Wi-Fi 2,4 GHz, 802.11 a/b/g/n
 • Vstupní napětí a proud: DC 5 V, 2 A
 • Příkon: 2,5 W (den) / 3 W (aktivní noční vidění)
 • Provozní teplota: 0~40 °C, vlhkost: 30 °C ≤ 75 %
 • Rozměry: 135 x 69,7 x 133 mm
 • Hmotnost: 180 g

  Obsah balení:
 • iBaby Air
 • Napájecí adaptér

 

Výrobce iBaby


Výběr dětské chůvičky

Trh nabízí několik typů elektronických chůviček. Pořídit můžete chůvičku analogovou, digitální nebo videochůvičku. Další možností je internetová videochůvička či PMR vysílačka. Klasické chůvičky se vyrábí s dosahem méně než 150 metrů až 1000 metrů a více.

Nejjednodušším typem jsou jednosměrné chůvičky. Fungují na principu pasivní vysílačky, která přenáší zvuk od dítěte k rodiči. Obousměrné chůvičky pak umožňují vzájemnou komunikaci mezi dítětem a rodičem. Vyspělejší modely umožňují kromě zvuku přenášet i obraz.

Analogová chůvička (Philips Avent analogova chuva SCD 485, Philips Avent analogova chuva SCD 499) je určena spíše do méně obydlených míst, a to proto, že ve městě pravděpodobnost rušení provozem jiných chůviček postupně narůstá. V tomto případě jde o starší a jednodušší systém přenosu na velmi krátkých vlnách (FM).

Do větších měst je vhodnější digitální chůvička (Jane Sincro Vision 2, Babymoov Baby monitor Digital Green, iBaby Monitor M2, Philips Avent Digitalni elektronicka chuva SCD 580).  Tato poskytuje digitální přenos na frekvenci 1900 MHz (DECT). Funkce DECT zaručuje nulové rušení jinými bezdrátovými  zařízeními a silný, jasný signál mezi dětskou a rodičovskou jednotkou. Pozor, není příliš vhodná do přírody. V blízkosti dřevěných chatek, jehličnatých stromů apod. je totiž větší pravděpodobnost, že signál zde bude slabý.

Videochůvička (Babymoov Baby monitor Touch Screen, Miniland Baby Digi Monitor 2 5, Nuk Eco Control video digitalni chuvicka) dokáže přenášet obraz z místa, kde se nachází Vaše dítě.  Můžete tak sledovat nejen jeho případný pláč, ale i děťátko samotné.

I výrobci chůviček se snaží zákazníkovi nabídnout maximum. Proto vedle běžných funkcí jako je například indikace zapnutí, světelná indikace úrovně hlasitosti, automatická volba kanálů, automatické varování při umístění jednotky mimo dosah nebo funkce pro hovor, která slouží na rodičovské jednotce k promlouvání k dítěti, najdete i takové vychytávky jako je například funkce ukolébavky, snímač vlhkosti a teploty v místnosti či kontrolku hladiny zvuku v dětském pokoji.

Ještě bychom zde měli určitě zmínit také monitoru dechu (Nanny monitor dechu, Angelcare monitor pohybu zvuku a videa). Jedná se vlastně o snímač pohybu, který slouží ke snímání pohybů miminka v postýlce. Jakmile snímač nezachytí žádný pohyb, signalizuje alarm. Díky těmto přístrojům se již podařilo zachránit spousty miminek, aby je nepostihl syndom náhlého úmrtí. 


Velká prodejna v Hostivici

40.000 položek na 1.200 m2

Po-Ne 9.00-19:30
Podrobné kontakty zde >

Nevíte si rady s nákupem?

Rádi Vám poradíme

Volejte 321 123 723
Pište objednavky@malvik.cz

Věrnostní program

Každý nákup Vám přinese body

Získejte V.I.P. kartu
Více informací zde >

Garance zpětného odkupu

až 35% ceny do 30 měsíců od nákupu

Odkoupíme co nepotřebujete
Více informací zde >

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.