Reer Digitální video baby monitor Nexus

Internetová cena: 4 671 Kč
skladem ks
Garance zpětného odkupu zboží
až 35% ceny do 30 měsíců od nákupu Více info se dozvíte zde >
Výrobce: Reer Doprava: zdarma / info o dopravě
Splátky: Essox - spočítat / podmínky Platba: info o způsobech platby
Přidejte si nás na Facebook a mějte
přehled o novinkách a výhodách
Medvídek zdarma

Doprava zdarma U každé objednávky nad 699 Kč za Vás dopravu platíme my.

Vždy něco navíc Ke každé objednávce nad 3 000 Kč Vám přibalíme 1ks látkových plen s potiskem.

Dětská chůvička Nexus. Bezdrátový a plně digitální Video Baby Monitor vyniká svými rozmanitými funkcemi a možnostmi nastavení a pečuje o to, abyste mohli mít Vaše dítě kdykoliv na očích. Tento univerzální přístroj se dá používat také jako kontrola dveří.


Obě základní části bezdrátového dětského monitoru tvoří vysílač (dětská jednotka) vybavený kvalitní kamerou a digitální přijímač (rodičovská jednotka), který disponuje barevným LCD-displejem širokým šest centimetrů. Vysoce citlivý mikrofon přenáší do přijímače také tiché zvuky. Neobvyklé zvuky mohou být zaznamenány velmi rychle, což umožňuje tu nejrychlejší reakci.
Dosah dětské chůvičky s kontrolou přes video činí 100 metrů, takže se možnost kontroly nevztahuje pouze na přilehlé prostory, ale zahrnuje také neomezený pohyb po zahradě. Vestavěná funkce VOX pečuje o to, aby se přístroj na přání aktivoval pouze při zvucích. Citlivost na zvuky může být nastavena libovolně. Také LCD-displej je možno nastavit tak, aby se zapnul pouze tehdy, pokud Vaše dítě vydává zvuky. Vysílací stanice disponuje vestavěným nočním světlem. Dítě se může cítit bezpečně, pokud mu působí těžkosti tma v nepřítomnosti rodičů. Tři různé uspávací melodie v dětské jednotce, které mohou být spuštěny snadno přes přijímač, umožní dítěti snadné usínání. Přes dětskou chůvičku můžete samozřejmě na Vaše dítě působit také Vy sami, můžete s ním mluvit a pomoci mu při usínání ukolébavkou, kterou budete sami zpívat.
Video Baby Monitor je samozřejmě absolutně bezpečný proti odposlouchávání. Nežádoucího, tajného odposlechu nebo náhodného, rušícího příjmu v okolí se proto nemusíte obávat.
Díky kvalitní technice nedochází také k rušícím zvukům v dětské chůvičce. Přístroj poskytuje jasnou kvalitu přenosu. Kontrola Vašeho dítěte je umožněna dokonce ve tmě. Integrovaná noční a infračervená funkce Vám umožní ostražitý dohled na Vaše dítě při jakémkoliv světle. Kamera automaticky přepne na funkci nočního vidění, pokud to světelné poměry vyžadují.
Napájení Baby Monitoru proudem je regulováno flexibilně. Obě jednotky mohou být dle přání napájeny běžnými bateriemi, akumulátory nebo přes síťovou zástrčku proudem (v dodávce jsou již obsaženy dvě síťové zástrčky s délkou kabelů přibližně dva metry a jeden akumulátor pro mobilní rodičovskou jednotku). Pro rodičovskou jednotku praktický klip za pásek.

  

 • bezdrátový přenos s moderní digitální technologií
 • rozsah 100 m
 • baby jednotka s vestavěným osvětlením
 • barevný LCD video display
 • možné nastavení kontrastu
 • automatické noční vidění
 • otočné kamery
 • optický a akustický rozsah kontrolky
 • plynulé nastavení hlasitosti
 • tři různé ukolébavky
 • samostatné vypnutí LCD displeje
 • flexibilní napájení z baterie, baterie nebo AC adaptér
 • atraktivní design
 • snadná obsluha
 • minimalizuje elektromagnetickou expozici
Výrobce Reer

Výběr dětské chůvičky

Trh nabízí několik typů elektronických chůviček. Pořídit můžete chůvičku analogovou, digitální nebo videochůvičku. Další možností je internetová videochůvička či PMR vysílačka. Klasické chůvičky se vyrábí s dosahem méně než 150 metrů až 1000 metrů a více.

Nejjednodušším typem jsou jednosměrné chůvičky. Fungují na principu pasivní vysílačky, která přenáší zvuk od dítěte k rodiči. Obousměrné chůvičky pak umožňují vzájemnou komunikaci mezi dítětem a rodičem. Vyspělejší modely umožňují kromě zvuku přenášet i obraz.

Analogová chůvička (Philips Avent analogova chuva SCD 485, Philips Avent analogova chuva SCD 499) je určena spíše do méně obydlených míst, a to proto, že ve městě pravděpodobnost rušení provozem jiných chůviček postupně narůstá. V tomto případě jde o starší a jednodušší systém přenosu na velmi krátkých vlnách (FM).

Do větších měst je vhodnější digitální chůvička (Jane Sincro Vision 2, Babymoov Baby monitor Digital Green, iBaby Monitor M2, Philips Avent Digitalni elektronicka chuva SCD 580).  Tato poskytuje digitální přenos na frekvenci 1900 MHz (DECT). Funkce DECT zaručuje nulové rušení jinými bezdrátovými  zařízeními a silný, jasný signál mezi dětskou a rodičovskou jednotkou. Pozor, není příliš vhodná do přírody. V blízkosti dřevěných chatek, jehličnatých stromů apod. je totiž větší pravděpodobnost, že signál zde bude slabý.

Videochůvička (Babymoov Baby monitor Touch Screen, Miniland Baby Digi Monitor 2 5, Nuk Eco Control video digitalni chuvicka) dokáže přenášet obraz z místa, kde se nachází Vaše dítě.  Můžete tak sledovat nejen jeho případný pláč, ale i děťátko samotné.

I výrobci chůviček se snaží zákazníkovi nabídnout maximum. Proto vedle běžných funkcí jako je například indikace zapnutí, světelná indikace úrovně hlasitosti, automatická volba kanálů, automatické varování při umístění jednotky mimo dosah nebo funkce pro hovor, která slouží na rodičovské jednotce k promlouvání k dítěti, najdete i takové vychytávky jako je například funkce ukolébavky, snímač vlhkosti a teploty v místnosti či kontrolku hladiny zvuku v dětském pokoji.

Ještě bychom zde měli určitě zmínit také monitoru dechu (Nanny monitor dechu, Angelcare monitor pohybu zvuku a videa). Jedná se vlastně o snímač pohybu, který slouží ke snímání pohybů miminka v postýlce. Jakmile snímač nezachytí žádný pohyb, signalizuje alarm. Díky těmto přístrojům se již podařilo zachránit spousty miminek, aby je nepostihl syndom náhlého úmrtí. 


Velká prodejna v Hostivici

40.000 položek na 1.200 m2

Po-Ne 9.00-19:30
Podrobné kontakty zde >

Nevíte si rady s nákupem?

Rádi Vám poradíme

Volejte 321 123 723
Pište objednavky@malvik.cz

Věrnostní program

Každý nákup Vám přinese body

Získejte V.I.P. kartu
Více informací zde >

Garance zpětného odkupu

až 35% ceny do 30 měsíců od nákupu

Odkoupíme co nepotřebujete
Více informací zde >

Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.