Baby monitor ALARM

Whiteberry
Vyberte variantu
Internetová cena: 2 359 Kč
1 týden
Garance zpětného odkupu zboží
až 35% ceny do 30 měsíců od nákupu
Více info se dozvíte zde >
Doprava: zdarma / info o dopravě

Popis produktu

digitální baby monitor s poplachem (3 druhy alarmu), přenos barevného obrazu a zvuku s nočním INFRA přisvícením

* víceúčelové využití (ochrana osob a majetku, monitorování)
* mobilní užití, na kvalitní baterie funguje 5hodin
* plně digitální systém, stabilizátor obrazu (vždy pěkný obraz)
* nová generace čipu pro bezdrátový přenos
* 3 alarmy pro komfortní volbu ( pohybem, zvukem a vlhkostí)
* 4- kanálová verze ( lze přidat kamery i venkovní kamery)
* snadné rozšíření a propojení s PC, TV, LCD, záznam
* 2,4“ LCD TFT v kapesním provedení
* spořič LCD displeje (vypnutý LCD obraz při aktivním audiu)
* LED indikace provozu
* kódově digitální šifrování signálu (minimalizace ruchů)
* vysoké rozlišení (kvalitní obraz i na velké LCD obrazovce)
* dosah 100m bez překážek (vysílače, železobetónové zdi, atd…)
* prodloužená záruka 28 měsíců

Přijímač :

•2,4“LCD TFT displej
•4-kanálová verze (lze připojit max. 4 kamery v kombinaci vnitřní a venkovní)
•Spořič displeje (lze vypnout LCD displej při aktivním audiu)
•Při vyvolání poplachu zvukově upozorní
•Rozlišení : PAL 720x480
•Provozní teplota:   -10 až 50°C
•Výstup pro propojení s AV vstupem – LCD, TV, PC, nebo pro záznam)
•Používejte pouze v suchém prostředí !!!

Výrobce Whiteberry

Jak správně vybrat

Výběr dětské chůvičky

Trh nabízí několik typů elektronických chůviček. Pořídit můžete chůvičku analogovou, digitální nebo videochůvičku. Další možností je internetová videochůvička či PMR vysílačka. Klasické chůvičky se vyrábí s dosahem méně než 150 metrů až 1000 metrů a více.

Nejjednodušším typem jsou jednosměrné chůvičky. Fungují na principu pasivní vysílačky, která přenáší zvuk od dítěte k rodiči. Obousměrné chůvičky pak umožňují vzájemnou komunikaci mezi dítětem a rodičem. Vyspělejší modely umožňují kromě zvuku přenášet i obraz.

Analogová chůvička (Philips Avent analogova chuva SCD 485, Philips Avent analogova chuva SCD 499) je určena spíše do méně obydlených míst, a to proto, že ve městě pravděpodobnost rušení provozem jiných chůviček postupně narůstá. V tomto případě jde o starší a jednodušší systém přenosu na velmi krátkých vlnách (FM).

Do větších měst je vhodnější digitální chůvička (Jane Sincro Vision 2, Babymoov Baby monitor Digital Green, iBaby Monitor M2, Philips Avent Digitalni elektronicka chuva SCD 580).  Tato poskytuje digitální přenos na frekvenci 1900 MHz (DECT). Funkce DECT zaručuje nulové rušení jinými bezdrátovými  zařízeními a silný, jasný signál mezi dětskou a rodičovskou jednotkou. Pozor, není příliš vhodná do přírody. V blízkosti dřevěných chatek, jehličnatých stromů apod. je totiž větší pravděpodobnost, že signál zde bude slabý.

Videochůvička (Babymoov Baby monitor Touch Screen, Miniland Baby Digi Monitor 2 5, Nuk Eco Control video digitalni chuvicka) dokáže přenášet obraz z místa, kde se nachází Vaše dítě.  Můžete tak sledovat nejen jeho případný pláč, ale i děťátko samotné.

I výrobci chůviček se snaží zákazníkovi nabídnout maximum. Proto vedle běžných funkcí jako je například indikace zapnutí, světelná indikace úrovně hlasitosti, automatická volba kanálů, automatické varování při umístění jednotky mimo dosah nebo funkce pro hovor, která slouží na rodičovské jednotce k promlouvání k dítěti, najdete i takové vychytávky jako je například funkce ukolébavky, snímač vlhkosti a teploty v místnosti či kontrolku hladiny zvuku v dětském pokoji.

Ještě bychom zde měli určitě zmínit také monitoru dechu (Nanny monitor dechu, Angelcare monitor pohybu zvuku a videa). Jedná se vlastně o snímač pohybu, který slouží ke snímání pohybů miminka v postýlce. Jakmile snímač nezachytí žádný pohyb, signalizuje alarm. Díky těmto přístrojům se již podařilo zachránit spousty miminek, aby je nepostihl syndom náhlého úmrtí.