Farlin Vodítko na dítě

Internetová cena: 309 Kč
1 týden ks
Výrobce: Farlin Baby Doprava: info o dopravě
Splátky: Essox Platba: info o způsobech platby
Přidejte si nás na Facebook a mějte
přehled o novinkách a výhodách

Doprava zdarma U každé objednávky nad 699 Kč za Vás dopravu platíme my.

 • Bezpečně jistí dítě na procházkách či nákupech,
      brání mu nečekaně vběhnout třeba na vozovku.
 • Pomáhá při nácviku prvních krůčků, dospělý se nemusí ohýbat.
 • Skvělý pomocník pro výuku lyžování.
 • Dítěti vodítko nijak nepřekáží, má obě ruce volné, zato dospělý ho má pod naprostou kontrolou.
 • Jednoduché nasazení a zapnutí díky suchému zipu.
 • Neškrtí, a přitom je pevné a bezpečné.

 • Výrobce Farlin Baby

                                                     Kiddy Cruiserfix Pro

     Na českém trhu dnes najdeme velké množství výrobců dětských autosedaček. Bohužel jen zlomek z nich vyrábí opravdu kvalitní a bezpečné produkty. Tyto autosedačky prochází dlouhým vývojem, který využívá vlastní testovací zařízení. Poněkud si za ně sice ˝připlatíte˝, ale jistě by se mezi rodiči těžko hledat ten, který by chtěl v případě bezpečnosti pro dítě příliš šetřit.

     Výběrem kvalitní autosedačky můžete dítěti zachránit život! Neméně důležité je však i správné nainstalování sedačky a správné zajištění dítěte samotného. Dalším plusem bezesporu je, když je autosedačka vybavena systémem ISOFIX. Bezpečnost autosedačky s Isofixem je vyšší díky pevnějšímu upevnění a také proto, že pravděpodobnost správného upevnění autosedačky je u autosedaček s Isofixem řádově vyšší.

     Praktickým vodítkem při výběru kvalitní autosedačky z nepřeberného množství, které trh nabízí, jsou jistě testy bezpečnosti autosedaček. Při jednom z nejnovějších testů, které prováděl časopis Auto Motor Sport, dosáhla nejlepšího výsledku v kategorii 2 – 3 autosedačka Kiddy Cruiserfix Pro.

     Pro říjnové vydání časopisu byly testovány 4 autosedačky ze skupiny 2-3. Při zkoušce byly namontovány na sedadlo vozu VW Golf, byla do nich připoutána 22,6 kg těžká figurína a simulován čelní náraz v 51 km/h. Jako jediná ze čtyř obstála právě Kiddy Cruiserfix Pro, s výsledkem ˝doporučená ˝.

     Tato autosedačka padne Vašemu dítěti ˝jako ulitá˝ . Ačkoliv je určena pro věkovou skupinu 4 – 12 let, díky možnosti nastavení sedačky na šířku i na výšku je zajištěno, že dítě bude v kterémkoliv věku sedět pohodlně a ergonomicky správně, zatímco bude neustále maximálně chráněno. Autosedačka je vybavena systémem ISOFIX. Kromě toho nabízí například unikátní bezpečnostní prvek Kiddy tlumič (KSA), který pohlcuje energii vznikající při brždění. Díky novému designu komponentů a speciálně vyvinutému novému materiálu Honey Comb V2 je autosedačka ještě bezpečnější a v případě bočního nárazu je oblast hlavy a ramen chráněna v nejvyšší možné míře. Kiddy K-fix konektory zajištují snadnou instalaci na systém ISOFIX a díky tomu pro Vás nebude komplikací používat autosedačku příležitostně i v jiném autě. Výšku a šířku sedačky upravíte velmi snadno a rychle pouhým pohybem zápěstí. Takto snadná montáž maximálně snižuje riziko nesprávné instalace.

     Autosedačky Kiddy Cruiserfix Pro jsou k dispozici v mnoha barevných variantách a potah lze prát v pračce. Navíc jsou potahy ušity z velmi příjemného a praktického materiálu Thermotex. Všichni víme, jak je nepříjemné sedět v letním parném dni v autě v propoceném oblečení. Proto výrobce použil materiál Thermotex, který zvyšuje cirkulaci vzduchu a zajistí dětem příjemné posezení, i když se vydáte na dlouhý výlet autem. Šťastnou cestu!

   


  Naše nové prodejny

  nyní jsme vám blíž

  Po-Ne 9.00-19:30
  Podrobné kontakty zde >

  Nevíte si rady s nákupem?

  Rádi Vám poradíme

  Volejte 321 123 723
  Pište objednavky@malvik.cz

  Věrnostní program

  Každý nákup Vám přinese body

  Získejte V.I.P. kartu
  Více informací zde >

  Garance zpětného odkupu

  až 35% ceny do 30 měsíců od nákupu

  Odkoupíme co nepotřebujete
  Více informací zde >

  Podle zákona o evidenci tržeb je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.