Bayby Dudlík zelený 6m+ BPC 6311

BAYBY with love
Internetová cena: 39 Kč
Nelze objednat
Doprava: info o dopravě

Popis produktu

BPC 6311 dudlík ortodontický s krytem zelený 6m+

Zelený ortodontický dudlík BAYBY 6m+ s modrofialovým lvem hraje všemi barvami a rozsvítí úsměv na tváře půlročních a starších holčiček i kluků.

Ortodontické dudlíky BAYBY 6m+ jsou navrženy tak, aby podpořily přirozený vývoj ústní dutiny děťátka. Optimální konstrukce a trvale měkký materiál zajišťuje správné umístění jazyka při sání dudlíku, nevytváří nežádoucí tlak na citlivé dětské dásně a zoubky a celkově podporuje zdravý vývoj čelistí. Konstrukce dudlíků pomáhá předejít ortodontickým vadám, křivení zoubků nebo deformaci čelisti.

Sosáky dudlíků BAYBY 6m+ jsou vyrobeny z hladkého, jemného silikonu, který se snadno udržuje v dokonalé čistotě. Měkký, ale přesto pevný a odolný materiál, samozřejmě bez obsahu BPA, si drží i během používání svou pevnost a tvar. Ventilační otvory předcházejí zapařování vnitřních částí dudlíku, a tím pádem i podráždění pokožky. Dudlíky jsou doplněny bezpečnostním kroužkem, který umožňuje dudlík pohodlně vyjmout z pusinky. Součástí každého dudlíku je dokonale padnoucí krytka, která se jednoduše nacvakne a chrání tak dudlík před znečištěním, pokud ho dítě zrovna nemá v puse.

Dudlík i jeho ochranný kryt lze sterilizovat a čistit omytím v teplé vodě. Dudlíky BAYBY jsou vyrobeny jen z vysoce kvalitních materiálů, žádná součást neobsahuje toxický Bisphenol-A (BPA).