Nutrilon 1 počáteční kojenecké mléko 5x 18,8 g, 0+ – cestovní balení

Nutrilon
Internetová cena: 80 Kč

2 týdny
Doprava: info o dopravě

Popis produktu

Nutrilon 1 Pronutra je kojenecké mléko vyvinuté na základě výzkumu mateřského mléka. Dodá dítěti skvělý start do života i podporu v jeho rozvoji. Dále má pozitivní vliv na střevní mikroflóru. Přípravek je ideální pro pokrytí zvyšujících se nároků dětského organismu. Balení obsahuje 5x18,3 g.Potravina pro zvláštní výživu, počáteční mléčná kojenecká výživa.

Důležitá upozornění: Pro výživu novorozenců a kojenců je nejpřirozenější a nejvýhodnější stravou zastoupením svých živin a jejich kvalitou mateřské mléko. Nutrilon 1 počáteční mléko by mělo být používáno pouze na základě doporučení lékaře nebo osoby kvalifikované v oblasti výživy lidí, farmacie nebo péče o matku a dítě. Výrobek je určený pro výživu kojenců od narození, nemohou-li být kojeni. Je vhodný pro výživu kojenců během prvních měsíců života až do doby zavedení vhodných příkrmů. Pro zdraví kojenců je důležité důsledné dodržování návodu na přípravu i uvedených doporučení.

Sterilizujte láhev. Převařenou vodu ochlaďte na 40 °C a vlijte 120 ml do láhve. Vysypte celý obsah sáčku. Protřepejte, zkontrolujte teplotu, aby nebyla příliš vysoká a podávejte.

Složení

Obsahuje: Sušená demineralizovaná syrovátka (z mléka), rostlinné oleje (palmový, řepkový, kokosový, slunečnicový, olej z mikrobiologických zdrojů), laktóza (z mléka), sušené odtučněné mléko, galaktooligosacharidy (z mléka) 8,8 %, koncentrát syrovátkové bílkoviny (z mléka), fruktooligosacharidy 0,6 %, uhličitan vápenatý, rybí olej, chlorid draselný, citran draselný, kyselina L-askorbová, chlorid hořečnatý, chlorid cholinu, emulgátor (sojový lecitin), taurin, L-askorban sodný, citran sodný, fosforečnan vápenatý, síran železnatý, DL-?-tokoferylacetát, síran zinečnatý, sodná sůl uridin 5´-monofosfátu, cytidin 5?-monofosfát, inositol, adenosin 5?-monofosfát, sodná sůl inosin 5?-monofosfátu, nikotinamid, L-tryptofan, sodná sůl guanosin 5?-monofosfátu, D-pantothenát vápenatý, kyselina pteroylmonoglutamová (kyselina listová), síran měďnatý, retinyl palmitát, DL-?-tokoferol, D-biotin, kyanokobalamin, thiamin hydrochlorid, cholekalciferol, pyridoxin hydrochlorid, síran manganatý, jodid draselný, seleničitan sodný, fytomenadion, L-karnitin, riboflavin. Složení se vztahuje k sušenému stavu potraviny.


Určeno pro věk 1-3 roky, od 1 roku, od 2 let, od 3 let, od narození, od ukončeného 10. měsíce, od ukončeného 11. měsíce, od ukončeného 14. měsíce, od ukončeného 4. měsíce, od ukončeného 5. měsíce, od ukončeného 6. měsíce, od ukončeného 7. měsíce, od ukončeného 8. měsíce
Výrobce Nutrilon

Související produkty