dBb Skládací vanička, 0-2 roky,růžová

Internetová cena: 1 590 Kč
1 týden
Doprava: zdarma / info o dopravě

Popis produktu

Skládací vanička s harmonikovým mechanismem. Minimálně zabírá místo, přitom nabízí maximální pohodlí. Ideální do omezených prostor nebo pro cestování a dovolenou.

  • Bezpečnostní klín zajišťuje dítě proti proklouznutí. V závislosti na jeho věku nebo velikosti z jedné nebo druhé strany vaničky.
  • Odtokový otvor se špuntem
  • Vana může být zavěšena, aby se ušetřil prostor díky závěsnému háku.
  • Měkký materiál.
  • Protiskluzové nožičky.

Technické údaje:
Kapacita: 10 až 32litrů v závislosti na věku dítěte. Věk: 0-2 let. Rozměry složené: délka 74.3 x šířka 46.5 x výška 11.6 cm. Rozměry rozložené:délka 74.3 x šířka 46.5 x výška 24.3 cm.


  • Barva: růžové
  • Druh: vaničky
Výrobce dBb Remond

Jak správně vybrat

Výběr dětské vaničky

Jako u většiny pomůcek pro děti, je i u dětské vaničky na trhu z čeho vybírat.

Na výběr je několik velikostí, barev a tvarů.

Klasické dětské vaničky jsou vyrobené z plastu. V obchodech se ale dají pořídit i vaničky nafukovací, které jsou vhodné hlavně například při cestování (volit můžete i cestovní skládací vaničku, vyrábí např. Stokke). Jejich součástí je i lehátko, jsou skladné a dají se případně využít i jako bazének.

Před samotným nákupem je dobré si uvědomit, jak velkou vaničku chcete a také zda má být anatomicky tvarovaná nebo klasická.

V případě anatomického tvarování již není třeba pořizovat koupací lehátko pro miminka (Babymoov Aquascale, Cam Baby Bagno, Maltex Baby, dBb Remond, Shnuggle, atd). Naproti tomu klasická vanička je prostornější a ploché dno bez anatomického tvarování je vhodné pro koupání i větších dětí (Bebe Jou atd.) Například výrobce Luma pak nabízí i ucelenou koupací sadu.

Dále je dobré rozmyslet si, zda využijete u vaničky vlastní výpustní ventil a také stojánek, někdy doplněný i malým přebalovacím pultem a praktickými přihrádkami na pomůcky při koupání (Cam Kit bagno, Babymoov stojan+výpusť).

Vedle standartních vaniček výrobci nabízí například i speciální, určenou do sprchového koutu. Další možnou alternativou je také koupací kyblík. Roztomilým luxusem pak může být i vanička s vířivkou :-) Praktické jsou vaničky se zabudovaným topným tělesem pro udržení teploty vody (Babymoov Aquanest), zabudovanou vlastní váhou a digitálním teploměrem apod. (Babymoov Aquascale).